Ніж Za-Pas Little Boy G10 Stonewash - Green
Ніж загальною довжиною 220 мм із конструкцією Full-Tang, тобто з хвостовиком клинка, що проходить через всю рукоятку. Клинок довжиною 100 мм із профілем Drop-Point виготовлено з інструментальної сталі Sleipner. Лезо виведено плоским шліфуванням (Flat Grind). Клинок оброблено методом Stonewash, що усуває подряпини та надає напівматовий ефект. Облицювання рукоятки виконано з ламінату G10 зеленого кольору.
загартована інструментальна сталь Sleipner
Клинок ножа виготовлено з високоякісної інструментальної сталі Sleipner, загартованої до твердості 59 HRC. Використана сировина характеризується високою стійкістю до стирання та відколювання. Її дрібніша та більш однорідна структура карбідів сприяє стабільному, агресивному ріжучому краю, що забезпечує високу стійкість леза, добру міцність краю та надійну роботу під час різання складних матеріалів.
клинок з профілем Drop-point, плоске шліфування
У цій моделі використано клинок з профілем Drop-Point, із гладким ріжучим краєм та довжиною 100 мм. Лезо виконано з плоским шліфуванням, що забезпечує підвищену стійкість до пошкоджень. Додатковий захист та стабільність під час використання інструменту забезпечує одностороння гарда.
На обусі клинка розміщено jimping (насічки), що дозволяє надійно опиратися великим пальцем і збільшити контроль над лезом під час різання. Клинок оброблено методом Stonewash, що усуває подряпини та надає напівматовий ефект.
Облицювання рукоятки з ламінату g10
Рукоятка складається з прикрученого до хвостовика облицювання ергономічної форми, виготовленого з ламінату G10 зеленого кольору. Матеріал є стійким до вологи, перепадів температури, а також до більшості розчинників і кислот. Окрім того, він має високу стійкість до механічних пошкоджень.
Текстурована поверхня облицювань забезпечує надійний та безпечний хват під час роботи з ножем. На кінці рукоятки розташований отвір, так званий lanyard hole, що дозволяє протягнути мотузку або захисний ремінець.
кобура в наборі
У наборі є жорстка кобура, виготовлена з легкого, але міцного матеріалу Kydex, яка дозволяє зручно носити ніж на ремені. Оснащена численними отворами для кріплення, які завдяки відповідному розміщенню дозволяють використовувати кріплення типу Tek-Lok.
ключові характеристики
- міцна конструкція Full-Tang
- фіксований клинок довжиною 100 мм з профілем Drop-Point
- загартована інструментальна сталь Sleipner
- лезо виведене плоским шліфуванням
- покриття методом stonewash
- одностороння гарда
- рукоятка з міцного ламінату G10 з текстурованою поверхнею
- жорстка кобура з матеріалу Kydex для носіння на ремені
- можливість встановлення кріплення типу Tek-Lok
Militaria.pl є дилером преміум бренду Za-Pas.
Za-Pas - це сімейна мануфактура ножів з Польщі, заснована в 2016 році Даніелем Пабісом та його братами. З самого початку компанія зосереджується на створенні міцних, практичних ножів, які на 100% виробляються в Польщі - від проекту до готового продукту. Кожен екземпляр виготовляється невеликою серією, з увагою до деталей. В асортименті є ножі для активного відпочинку на природі, мисливські та тактичні ножі, а також аксесуари, такі як піхви, точила та пилки. Za-Pas також відповідає за реалізацію спеціальних проектів - таких як ніж WZ.25 Grom, розроблений компанією Militaria.pl у співпраці з військовими та любителями активного відпочинку на природі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Мисливський |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Основний колір | Olive Green |
| Склобій | Ні |
| Сталь леза | Sleipner |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 250 г |
| EAN | 5905413181559 |
| Код виробника | LB-ST-G10-OG |
| Виробник | Za-Pas |
| EAN |