Ніж гарний у своїй брутальності. Виготовлений без витонченості, це просто шматок загостреного заліза, вдягнений у дерев’яну ручку. Відразу після покупки сталевий гарда вимагав обробки напилком (гострі краї), а дерев’яні накладки — шліфування наждачним папером (невеликі недоліки). Використаний тут шабельний спуск комусь може нагадувати скандинавський, але це просто частковий плоский спуск. Завдяки цьому за ріжучою кромкою знаходиться шматок товстої сталі, яку важко буде зламати чи відколоти. Дерево також варто обробити — особисто я використав данську олію, яка лише трохи затемнила світлий відтінок ясеневого дерева. Ніж, скоріше за все, не підходить для людей з великими руками. Рукоятка впритул для долоні розміру 9/L і повністю зникає в руці. При розмірі 10/XL, ймовірно, було б некомфортно працювати таким ножем. Плюсом є шкіряний чохол — він дуже добре виконаний і надійно тримає ніж у будь-якому положенні.