Я задоволений покупкою. Я зробив насічку на клинку в місці для великого пальця, щоб впевненіше тримати і уникнути зісковзування. Як і попередник писав, гарда гостра, теж трохи її підшліфував, щоб це зменшити. У моєму екземплярі бачу дрібні недоліки, наприклад, одна з накладок рукоятки трохи довша, але це не заважає. Піхви дуже добре зроблені, хоча я б вважав за краще Kydex, але, на жаль, вибору немає. Лезо та рукоятка відразу захищені Pruciak'ом. Думаю, він вартий своєї ціни, особливо на акції. Підтримуймо польські продукти!
або підпишись на сповіщення про наявність
Ніж для бушкрафту з профілем клинка drop-point. Виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі 80CrV2 (NCV1) з твердістю 59-60 HRC. Завдяки високому ступеню твердості, ніж зберігає хорошу ударну в'язкість і стійкий до стирання.
Лезо має пласку заточку, яка стане в нагоді під час нарізання, стругання або рубання деревини. Рукоятка на початку леза запобігає ковзанню руки під час роботи.
Рукоятка виготовлена з деревини я сена з цікавою текстурою і має чорне покриття. До комплекту входять піхви з чорної коров'ячої шкіри з видимими швами. На кінці є вушко для кріплення на ремінь.
Технічні характеристики
Матеріал: нержавіюча сталь 80CrV2 (NCV1)
Ручка: дерево ясена
Загальна довжина: 225 мм
Довжина леза 105 мм
Товщина леза 3 мм
Вага: 135 г
Виробник: Za-Pas, Польща
Militaria.pl є дилером преміум бренду Za-Pas.
Za-Pas - це сімейна мануфактура ножів з Польщі, заснована в 2016 році Даніелем Пабісом та його братами. З самого початку компанія зосереджується на створенні міцних, практичних ножів, які на 100% виробляються в Польщі - від проекту до готового продукту. Кожен екземпляр виготовляється невеликою серією, з увагою до деталей. В асортименті є ножі для активного відпочинку на природі, мисливські та тактичні ножі, а також аксесуари, такі як піхви, точила та пилки. Za-Pas також відповідає за реалізацію спеціальних проектів - таких як ніж WZ.25 Grom, розроблений компанією Militaria.pl у співпраці з військовими та любителями активного відпочинку на природі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Сталь леза | NCV1 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 135 г |
| EAN | 5905413180750 |
| Код виробника | RNG-J-NCV |
| Виробник | Za-Pas |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Чудове співвідношення ціни та якості. Дуже зручний, міцний шматок леза. Відмінно показав себе у використанні в лісі. Гарна ідея — руків'я на гвинтах. Можна зробити нову самостійно або покращити заводську. Щиро рекомендую.
-
Дуже класний, маленький і зручний ніж для польових умов – з одного боку, виглядає так, ніби на ньому хтось вчився робити ножі (груба естетика обробки для мене неважлива) і абсолютно для прихильників простоти, з іншого – зручний, гострий і йде в комплекті з дуже гарною та міцною кобурою. Знімаю одну зірку за "гарду", яка така гостра, що можна нею порізатися так само, як і лезом. Я її просто трохи підпиляв. За ці гроші радію, що маю міцний ножик, яким можу користуватися в заростях без жалю, що його пошкоджу. І приємно, що зробив його хтось з нашої сумної країни.
Немає відгуків