Оптичний приціл справляє дуже надійне враження, він досить важкий. Сітка прицілу дуже чітка, чудове співвідношення ціни та якості виконання. Регулятори мають відчутний опір, рекомендую.
Оптичний приціл Bushnell Prime 1-4x24 Iluminated
Високоякісний оптичний приціл з серії Bushnell Prime з діаметром об'єктива 24 мм і змінним збільшенням 1-4x. Оптика забезпечує яскраве і чітке зображення, відмінну різкість і високу роздільну здатність. Застосований хрест German з тонкою прицільною сіткою, яка мінімально закриває ціль. Міцний тубус діаметром 30 мм захищає оптику від пошкоджень, забезпечуючи міцність і надійність.
Водонепроникність IPX7, Exo Protection, Fully Multi-Coated
Завдяки використанню міцних матеріалів та ущільнювачів, приціл відповідає високому класу водонепроникності IPX7, що дозволяє занурювати його у воду на 30 хвилин на глибину до 1 метра.
Тубус наповнений сухим азотом і ущільнений о-кільцями, що запобігає внутрішньому запотіванню лінз, роблячи приціл стійким до дощу, пилу та ударів. Крім того, використовується вдосконалене покриття EXO Protection, яке запобігає осіданню крапель води і пилу на лінзах та підвищує стійкість до подряпин, що полегшує використання прицілу в дощову погоду. Технологія також захищає від конденсату. Система антиблікового покриття (Fully Multi-Coated) покращує яскравість і чіткість зображення, усуваючи небажані відблиски і заломлення світла, значно покращуючи якість спостереження.
Хрест German, Система HDOS
У моделі використовується хрест German з тонкою прицільною сіткою, яка не закриває ціль, забезпечуючи точне прицілювання. 6-рівневе підсвічування хреста полегшує прицілювання в умовах слабкого освітлення, як на світанку, так і в сутінках. Прицільна сітка розташована у другій фокальній площині (Second Focal Plane), а це означає, що хрест залишається незмінним незалежно від встановленого збільшення. Регулювання по вертикалі та горизонталі становить 120 МОА, що дозволяє точно налаштувати приціл.
Система High Definition Optical System забезпечує виняткову чіткість зображення навіть у складних умовах освітлення. Вбудоване, низькопрофільне кільце з молоточком дозволяє миттєво змінювати збільшення навіть у рукавицях, що значно підвищує зручність і швидкість використання прицілу.
Ключові характеристики
- збільшення 1-4x
- об'єктив діаметром 24 мм
- хрест German
- турель для регулювання
- захист IPX7
- покриття EXO Protection
- Fully Multi-Coated
- High Definition Optical System
- кільце з молоточком для швидкої зміни збільшення
Технічні характеристики
Колір: Чорний
Збільшення: 1-4 x
Діаметр об'єктива: 24 мм
Поле зору (м / 100 м):
- 24 м для 1х,
- 6 м для 4х.
Хрест: German
Довжина: 233 мм
Вага: 469 г
Діаметр тубуса: 30 мм
Виробник: Bushnell, США
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Bushnell
Bushnell - це ікона світової спортивної оптики, історія якої розпочалася у 1948 році. Бренд постійно встановлює стандарти у виробництві надійних, сучасних і доступних за ціною біноклів, оптичних прицілів, далекомірів, приладів нічного бачення та телескопів, які здобули визнання серед мисливців, стрільців, туристів і любителів природи. Продукція Bushnell неодноразово отримувала нагороди за дизайн і функціональність, що підтверджує її високу якість і довговічність. У портфоліо компанії також представлені такі відомі бренди, як Simmons, Tasco і Weaver, що забезпечує широкий вибір оптики для кожного користувача.
| Діаметр об'єктива | 24 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Так |
| Регулювання паралакса | Ні |
| Прицільний знак | 4A |
| Застосування оптичного прицілу | Air Soft Gun, пневматична зброя |
| Збільшення прицілу (x) | 1-4 x |
| Вихідна зіниця | 24-6 мм |
| Поле зору (м /100 м) | 28,71 - 7,16 м/ 100 м |
| Діаметр тубуса | 30 мм |
| Відстань від ока | 100 мм |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Висота кріплення | Середній |
| Довжина | 233 мм |
| Вага | 469 г |
| EAN | 029757005083 |
| Код виробника | RP1424BS9 |
| Виробник | Bushnell |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків