або підпишись на сповіщення про наявність
Пневматична гвинтівка Air Arms S510 Carbine Ultimate Sporter R Ambi 5,5 мм - волоський горіх
Пневматична гвинтівка PCP (Pre-Charged Pneumatic), виготовлена англійською компанією Air Arms. Версія Ultimate Sporter R характеризується впровадженням нових регуляторів тиску і клапанів з лінії Air Arms Series 7. В гвинтівці застосовано, що працює як в біатлонних карабінах, двотактний замок з боковим натягом - side-lever action, що дозволяє швидко перезарядитися без зміни положення зброї та навіть без відриву погляду від цілі. Гвинтівка надає дробу початкову швидкість на рівні 180 м/с.
Дерев'яна ложе, монтажна рейка та гумова, регульована потиличник
Гвинтівка оснащена класичною дерев'яною ложею, виготовленою з волоського горіха. Приклад профільований таким чином, щоб дозволяти користування гвинтівкою як стрільцям-правшам, так і лівшам. Налаштування гвинтівки під будову користувача забезпечують регульовані потиличник приклада та подушка для щоки. Антиковзка фактура на пістолетній рукоятці та цівці покращує стабільність гвинтівки під час стрільби. Можливість встановлення снайперського прицілу забезпечує монтажна рейка 11 мм. Гвинтівка оснащена манометром, завдяки якому можливо контролювати тиск повітря в балоні.
Нарізний ствол довжиною 395 мм
Модель оснащена точним, нарізним стволом довжиною 395 мм, виготовленим в відомих заводах Lothar-Walther. Інтегрований глушник ефективно знижує шум пострілу, зберігаючи максимальну енергію гвинтівки.
Регульований спуск, ручний запобіжник і важіль Side lever
Регульований спуск дозволяє налаштувати його під індивідуальні вподобання, а ручний запобіжник, розташований в скобі, запобігає несподіваним пострілам. Гвинтівка оснащена двотактним боковим важелем напруження Side Lever, розташованим з правого боку поворотної камери, з можливістю перенесення на іншу сторону. Завдяки цьому рішенню гвинтівку можна легко налаштувати, відповідно для людей правих та лівих рук.
2 магазини ємністю 10 дробин
У комплекті є 2 магазини, кожен з яких вміщує 10 дробин діаболо калібру 5,5 мм
увага!
Для заряджання пневматичних гвинтівок PCP необхідне джерело стисненого повітря:
- балон, у якому можна прокачати за допомогою набору заряджання PCP
- насос для заряджання
Максимальне заряджання резервуара вистачає на здійснення до 100 пострілів з рівною потужністю.
елементи набору
- пневматична гвинтівка Air Arms S510 Carbine Ultimate Sporter R Ambi 5,5 мм - волоський горіх
- 2 магазини
ключові характеристики
- дерев'яна ложе
- нарізний ствол
- регульований спуск
- важіль Side Lever
- монтажна рейка
- два обертові магазини
- манометр
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Air Arms в Польщі.
Air Arms - британський бренд, що існує з 1983 року і спеціалізується на виробництві пневматичної зброї та PCP. Компанія швидко здобула популярність завдяки моделі TX200, яка досі вважається однією з найкращих пневматичних гвинтівок у світі. Характерною особливістю бренду є використання холоднокатаних стволів та прецизійних спускових механізмів з регулюванням. Air Arms була однією з перших компаній, яка впровадила систему багатозарядних магазинів для пневматичних гвинтівок PCP, що значно підвищило комфорт і швидкість пострілів. З брендом пов'язані такі титуловані стрільці, як Енді Калпін, легенда дисципліни Field Target, та Джеймс Осборн, багаторазовий чемпіон і представник світової еліти. Серії, такі як S400, S410, Pro Sport або HFT 500, користуються визнанням у всьому світі.
| Стилістика | Спортивна |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Деревина |
| Клас точності | Високопродуктивна |
| Тип дробу | Diabolo |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 180 м/с |
| Привід пневматичної зброї | PCP |
| Рейка для аксесуарів | Ні |
| Калібр | 5,5 мм (.22 ") |
| Blowback | Ні |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 10 дробу калібру 5,5 мм |
| Перезарядження дробу | Мануальне |
| Фіксовані прицільні прилади | Ні |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Так |
| Загальна довжина | 1010 мм |
| Вага | 3400 г |
| EAN | 5031477049440 |
| Код виробника | S510U22EX12AWT |
| Виробник | Air Arms |
| EAN |