Członkowie KSK mają prawo do bezterminowych zwrotów
1 pkt w KSK możesz zamienić na 50 gr zniżki
Dostarczamy zamówienia 7 dni w tygodniu
11 sklepów stacjonarnych
Zamówienia o wartości powyżej 200 zł wysyłamy za darmo
Szybkie i wygodne zwroty
Класично ламана пневматична гвинтівка калібру 4,5 мм, оснащена оптичний прицілом із 4-кратним збільшенням та об'єктивом діаметром 32 мм. Пристосована для стрільби дробом типу diabolo, якому надає швидкість до 240 м/с. У моделі використано ложу з високоякісного полірованого букового дерева, на якій розміщено протиковзке решітчасте покриття.
Пневматична гвинтівка оснащена монтажною рейкою 11 мм, що дозволяє кріпити додаткові аксесуари та прицільні прилади у вигляді регульованого цілика та оптоволоконної мушки, що полегшує прицілювання в умовах слабкого освітлення. До комплекту додається оптичний приціл з кріпленням з 4-кратним збільшенням і об'єктивом діаметром 32 мм, що покращує точність під час стрільби.
Ергономічно профільований приклад оснащений профільованою щокою, пристосованою як для правшів, так і для лівшів. Гумовий потиличник ефективно поглинає віддачу після пострілу, забезпечуючи при цьому стабільну опору приклада.
Пневматична гвинтівка оснащена нарізним стволом довжиною 475 мм, що позитивно впливає на точність і повторюваність пострілів, а також двоступеневим регульованим спусковим гачком, який дозволяє налаштувати параметри його роботи відповідно до власних уподобань.
Модель стріляє дробом типу diabolo калібру 4,5 мм, якому надає початкову швидкість до 240 м/с. Автоматичний запобіжник спрацьовує в момент натягування пружини шляхом «ламання ствола». Перед пострілом необхідно вручну вимкнути запобіжник. Перемикач запобіжника розташований у зручному місці, ззаду циліндра.
| Стилістика | Класична |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Деревина |
| Клас точності | Рекреаційна |
| Тип дробу | Diabolo |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 240 м/с |
| Привід пневматичної зброї | Газо-пружинна ламана |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 4,5 мм (.177 ") |
| Перезарядження дробу | Мануальне |
| Фіксовані прицільні прилади | Так |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Так |
| Загальна довжина | 1155 мм |
| Вага | 3,71 кг |
| EAN | 047700892009 |
| Код виробника | REMUK89200 |
| Виробник | Remington |
| EAN |