або підпишись на сповіщення про наявність
Пневматична гвинтівка Umarex Zelos 5,5 мм - Black
Пневматична гвинтівка PCP, виконана у версії Bullpup, що характеризується переміщенням камери та магазину за спусковий гачок. Модель працює на стисненому повітрі, яке подається з алюмінієвого балончика ємністю 250 см3, розташованого під стволом, що забезпечує стабільний тиск і постійну подачу повітря. Вбудований манометр дозволяє контролювати тиск у балончику та стежити за рівнем його наповнення. Пневматична гвинтівка вистрілює кулі зі швидкістю близько 176 м/с.
Полімерна ложа, монтажні рейки та гумовий потиличник
Пневматична гвинтівка оснащена легкою та міцною ложею, виготовленою з стійкого до пошкоджень полімеру. Модель розроблена у безприкладній конфігурації, що дозволило досягти компактних розмірів при збереженні повної довжини ствола. Ергономічно профільована пістолетна рукоятка у поєднанні з гумовим потиличником з протиковзкою текстурою дозволяє прийняти зручну та впевнену стрілецьку позицію, забезпечуючи тим самим добру маневреність. Монтажна рейка 22 мм дозволяє встановити будь-який оптичний приціл. Виготовлена з одного шматка алюмінію, що забезпечує точне вирівнювання з віссю ствола. Додаткову рейку також встановлено під картриджем.
Нарізний ствол довжиною 680 мм
Модель оснащена точним, нарізним стволом довжиною 680 мм. Інтегрований внутрішній глушник ефективно зменшує шум пострілу, зберігаючи при цьому максимальну енергію пневматичної гвинтівки. Звуження біля отвору ствола забезпечує точне направлення кулі, що значно підвищує точність. Різьблення 1/2"-20 UNF дозволяє встановити зовнішній глушник.
Регульований спусковий гачок, мануальний запобіжник і важіль Side lever
Регульований спусковий гачок дозволяє підлаштувати його налаштування під індивідуальні уподобання, а мануальний запобіжник, розміщений у спусковій скобі, запобігає неконтрольованому пострілу. Пневматичну гвинтівку оснащено важелем бічного зведення на два рухи Side Lever, розташованим з правого боку ствольної коробки, з можливістю перенесення на інший бік. Завдяки цьому рішенню пневматичну гвинтівку можна легко налаштувати як для правшів, так і для лівшів. Турель поруч із гніздом магазину дозволяє регулювати енергію вильоту дробу залежно від потреб та відстані пострілу.
2 поворотні магазини ємністю 20 дробів
До пневматичної гвинтівки додаються 2 поворотні магазини, що вміщують 20 дробів калібру 5,5 мм. Перезаряджання здійснюється за допомогою бічного важеля зведення, який зводить "курок", обертає магазин і вводить новий дріб у камеру. Для живлення пневматичної гвинтівки використовується стиснене повітря, що зберігається в резервуарі місткістю 250 см3, який можна наповнити до максимального тиску 3625 psi / 250 бар.
увага!
Для зарядження пневматичних гвинтівок PCP необхідне джерело стисненого повітря:
- балончик, з якого можна перекачати за допомогою набору для заряджання PCP
- насос для заряджання
елементи набору
- пневматична гвинтівка Umarex Zelos 5,5 мм - Black
- 2 магазини
- шестигранний ключ
ключові характеристики
- полімерна ложа
- нарізний ствол із внутрішнім глушником
- регульований спусковий гачок
- важіль Side Lever
- дві рейки для кріплення
- два поворотні магазини
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Umarex.
Umarex — це німецька компанія, заснована в 1972 році, яка входить до числа найбільших виробників пневматичної зброї, страйкбольної зброї та сигнальних пістолетів у світі. Бренд прославився своїми точними репліками вогнепальної зброї, створеними за ліцензіями таких гігантів, як Glock, Heckler & Koch, Walther та Beretta. У його асортименті також є тренувальні системи T4E, боєприпаси, аксесуари та захисне спорядження. Umarex вирізняється інноваціями, серед яких революційні пневматичні гвинтівки CO2 та система Fast Action. Завдяки глобальній дистрибуції товари бренду вже доступні в декількох десятках країн. Перший великий успіх Umarex принесла незвичайна репліка револьвера, що продавалася в комплекті, стилізованому під книгу про Шерлока Холмса — товар, який продавався десятками тисяч екземплярів на рік.
| Стилістика | Військово-тактична |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Пластик |
| Клас точності | Точність |
| Тип дробу | Diabolo |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 176 м/с |
| Привід пневматичної зброї | PCP |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 5,5 мм (.22 ") |
| Кількість пострілів на одиницю живлення | 180 |
| Blowback | Ні |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 20 дробу калібру 5,5 мм |
| Перезарядження дробу | Мануальне |
| Фіксовані прицільні прилади | Ні |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Так |
| Загальна довжина | 926 мм |
| Вага | 3360 г |
| EAN | 4000844872074 |
| Код виробника | 2.4317 |
| Виробник | Umarex |
| EAN |