або підпишись на сповіщення про наявність
Пневматичний пістолет Sig Sauer 1911 TACOPS 4,5 мм - Black
Пневматичний пістолет, створений за зразком популярного пістолета Sig Sauer 1911 TACOPS, тактичної версії платформи 1911. Затвор, каркас, облицювання рукоятки та магазин пістолета виготовлені з металу. Розміри та вага дуже наближені до бойового оригіналу, крім того, у моделі застосовано систему віддачі затвора Blow-Back.
живлення балончиком CO2
Для живлення пневматичного пістолета використовується балончик CO2 12 г. У рукоятці розміщується магазин місткістю 17 дробів BB калібру 4,5 мм. Герметична газова система пістолета дозволяє досягти початкової швидкості близько 91 м/с.
каркасна конструкція спускового механізму, лівостороння різьба
Застосовані спусковий гачок і затвор каркасної конструкції підкреслюють тактичний характер репліки. Ствол має різьбу M14 x 1 CCW із рифленою захисною гайкою, що дозволяє встановлювати сумісні дульні аксесуари.
система віддачі затвора Blow-Back
Модель оснащена системою Blow-Back, яка забезпечує віддачу затвора при кожному пострілі, що додатково підвищує реалістичність використання. У разі, якщо в магазині немає дробів, затвор залишається у задньому положенні. Фрезерування в задній частині затвора полегшує перезаряджання, а додатково профільована накладка захищає руку стрільця від удару під час відведення затвора.
Механічні прицільні пристосування
У пневматичному пістолеті застосовано механічні прицільні пристосування у вигляді мушки та цілика з нанесеними білими позначками, що полегшують прицілювання.
Протиковзка текстура, захист від неконтрольованого пострілу
Затвор, корпус та облицювання рукоятки пістолета виготовлені з металу. На облицювання нанесено протиковзку, пористу текстуру, відому за вогнепальним прототипом моделі TACOPS. Завдяки використанню збільшеного magwell та подовженої конструкції магазина процес перезаряджання значно спрощено та прискорено. Легкодоступний за допомогою великого пальця двосторонній запобіжник захищає користувача від випадкового пострілу. Пістолет також оснащений рухомим затвором, який після відведення при порожньому магазині залишається в задньому положенні.
Рейка RIS 22 мм
22-міліметрова рейка в стандарті RIS, розташована під стволом, дозволяє кріпити лазерний цілевказівник або тактичне освітлення.
Ключові характеристики
- привід CO2
- магазин на 17 штук дробу BB
- лівостороннє різьблення M14 x 1
- монтажна рейка RIS 22 мм
- калібр 4,5 мм
- протиковзні облицювання рукоятки
- система Blow-Back
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Sig Sauer.
Sig Sauer - це відомий виробник вогнепальної зброї, оптики та тактичних аксесуарів, що походить з Німеччини та США. Бренд відомий у всьому світі завдяки виробництву надійних пістолетів, гвинтівок та обладнання, що використовується військовими, поліцією та цивільними стрільцями. Sig Sauer інвестує в передові технології, такі як оптичні системи BDX (Ballistic Data Xchange) та сучасні ергономічні та балістичні рішення.
| Стилістика | Репліка |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Метал |
| Клас точності | Рекреаційна |
| Тип дробу | ВВ (круглий) |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 91.44 м/с |
| Привід пневматичної зброї | CO2 12 г |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 4,5 мм (.177 ") |
| Blowback | Так |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 17 дробу калібру 4,5 мм |
| Перезарядження дробу | Напівавтоматичне |
| Фіксовані прицільні прилади | Так |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Ні |
| Загальна довжина | 228.6 мм |
| Вага | 955 г |
| EAN | 798681688456 |
| Код виробника | AIR-1911TAC-BB |
| Виробник | Sig Sauer |
| EAN |