або підпишись на сповіщення про наявність
Пневматичний пістолет Sig Sauer P229 RX 4,5 мм - Black
Пневматичний пістолет з нарізним стволом калібру 4,5 мм, що працює на балончику CO2 12 г. Модель є точною реплікою Sig Sauer P229. Репліка майже повністю виготовлена з металу. Як і в оригіналі, облицювання на рукоятці виготовлені з міцного пластику з антиковзною текстурою. На затворі нанесені маркування Sig Sauer, як і на вогнепальному оригіналі.
живлення балончиком CO2
Для живлення пневматичного пістолета використовується балончик CO2 на 12 г. Модель оснащена запатентованою системою заряджання CO2 із важелем cam-lever, прихованим в ергономічному облицюванні рукоятки, що дозволяє швидко замінити балончик без використання інструментів. Таке рішення забезпечує зручну експлуатацію навіть однією рукою, підвищуючи комфорт використання та скорочуючи час підготовки репліки до пострілу. Герметична газова система пістолета дозволяє досягти початкової швидкості на рівні 116 м/с.
Спусковий гачок в системі Single та Double Action, лівостороння різьба
Спусковий механізм працює за системою SA/DA (англ. single action/double action) - це означає, що стріляти можна після попереднього зведення курка (single action) або за допомогою так званого самозведення - натискаючи на спусковий гачок на всю довжину, спочатку зводиться курок, а після цього він звільняється, що призводить до пострілу (double action). Зведення курка можливе лише при знятому запобіжнику. З лівого боку пістолета розташований важіль звільнення зведеного курка (так званий декодер) - він також слугує запобіжником від неконтрольованого пострілу. Ствол має різьбу M14 x 1 CCW з рифленою захисною гайкою, що дозволяє встановлювати сумісні дульні аксесуари.
двосторонній револьверний магазин
Модель оснащена револьверним магазином, що складається з з'єднувального елемента, на осях обертання якого рухаються два револьверні барабани, що вміщують по 8 дробів, грибоподібного дробу (тип Diabolo) або сталевих куль (тип BB). Після вистрілу одного барабана - віддачі восьми пострілів, магазин слід повернути на 180 градусів, що дозволить зробити ще вісім пострілів. Дріб вистрілюються зі швидкістю до 116 м/с, залежно від ваги дробу. Звільнення магазина відбувається після натискання кнопки, розташованої біля основи спускової скоби на рукоятці з лівого боку пістолета.
система віддачі затвора Blow-Back
Модель оснащена системою Blow-Back, яка забезпечує віддачу затвора при кожному пострілі, що додатково підвищує реалістичність використання. Фрезерована задня частина затвора полегшує перезаряджання, а профільована верхня частина рукоятки захищає руку стрільця від удару під час відведення затвора.
Механічні прицільні прилади
У пневматичному пістолеті застосовано механічні прицільні прилади у вигляді мушки та цілика з нанесеними білими позначками, що полегшують прицілювання.
Протиковзка поверхня, захист від неконтрольованого пострілу
Затвор та корпус пістолета виготовлені з металу, облицювання рукоятки - з міцного полімеру. На облицювання нанесено протиковзке, пористе покриття. Завдяки використанню подовженої конструкції магазина значно полегшено та прискорено процес перезаряджання. Легкодоступний за допомогою великого пальця двосторонній запобіжник захищає користувача від випадкового пострілу.
Рейка RIS 22 мм
Під стволом розташована рейка RIS 22 мм, завдяки якій на пістолет можна встановити додаткове спорядження, таке як лазерний приціл або ліхтарик. На верхній частині затвора є фреза, що дозволяє встановлювати коліматорні приціли (для монтажу коліматора необхідна спеціальна пластина).
Ключові характеристики
- привід на CO2
- магазин на 16 штук дробу калібру 4,5 мм
- лівостороннє різьблення M14 x 1
- монтажна рейка RIS 22 мм
- можливість встановлення коліматора
- декокер
- система швидкої заміни CO2
- калібр 4,5 мм
- протиковзні облицювання рукоятки
- система Blow-Back
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Sig Sauer.
Sig Sauer - це відомий виробник вогнепальної зброї, оптики та тактичних аксесуарів, що походить з Німеччини та США. Бренд відомий у всьому світі завдяки виробництву надійних пістолетів, гвинтівок та обладнання, що використовується військовими, поліцією та цивільними стрільцями. Sig Sauer інвестує в передові технології, такі як оптичні системи BDX (Ballistic Data Xchange) та сучасні ергономічні та балістичні рішення.
| Стилістика | Репліка |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Метал |
| Клас точності | Рекреаційна |
| Тип дробу | Diabolo та ВВ (круглий) |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 116 м/с |
| Привід пневматичної зброї | CO2 12 г |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 4,5 мм (.177 ") |
| Blowback | Так |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 16 дробу калібру 4,5 мм |
| Перезарядження дробу | Напівавтоматичне |
| Фіксовані прицільні прилади | Так |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Ні |
| Загальна довжина | 195.5 мм |
| Вага | 1 кг |
| EAN | 798681691678 |
| Код виробника | AIR-P229RX-177-BLK |
| Виробник | Sig Sauer |
| EAN |