або підпишись на сповіщення про наявність
Пневматичний пістолет Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout 4,5 мм - Black
Пневматичний пістолет з нарізним стволом калібру 4,5 мм, що працює за допомогою капсули CO2 12 г. Модель є точною реплікою Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout. Репліка майже повністю виготовлена з металу. Як і в оригіналі, облицювання рукоятки виконано з міцного пластику з протиковзкою фактурою. На затворі нанесені маркування Sig Sauer, як і на вогнепальному оригіналі.
живлення капсулою CO2
Для живлення пневматичного пістолета використовується капсула CO2 12 г. Модель оснащена запатентованою системою заряджання CO2 із важелем cam-lever, вбудованим у магазин, що дозволяє швидко замінити капсулу без використання інструментів. Це рішення забезпечує зручне керування навіть однією рукою, підвищуючи комфорт експлуатації та скорочуючи час підготовки зброї до пострілу.
Спусковий гачок у системі DAO, двосторонній запобіжник
Спусковий механізм працює в системі DAO (double action only) - це означає, що стрільба можлива з так званим "самозведенням" - натискаючи на спусковий гачок по всій довжині спочатку взводиться курок, після чого він скидається, викликаючи постріл. Важіль блокування спускового гачка розташований з обох боків пістолета, завдяки чому він може бути зручним як для правшів, так і для лівшів.
Магазин стрічковий
Пневматичний пістолет оснащений окремим магазином, у якому розміщується капсула CO2 12 г та стрічковий магазин для дробу. У відповідному магазині вміщується 20 штук дробу грибоподібної форми типу Diabolo калібру 4,5 мм. Дріб вистрілюється зі швидкістю 103,6 м/с. Звільнення магазину відбувається після натискання кнопки, розташованої біля основи спускової скоби (захисту спускового гачка) біля рукоятки з лівого боку пістолета.
система віддачі затвора Blow-Back
Модель оснащена системою Blow-Back, що викликає віддачу затвора при кожному пострілі, додатково збільшуючи реалізм використання. Фрезерування у задній частині затвора полегшує перезаряджання, додатково профільована верхня частина рукоятки захищає долоню стрільця від удару під час віддачі затвора.
Механічні прицільні прилади
На пневматичному пістолеті застосовано механічні прицільні прилади у вигляді мушки та цілика, з нанесеними білими маркуваннями, що прискорюють прицілювання.
Протиковзка текстура, захист від неконтрольованого пострілу
Затвор і корпус пістолета виготовлені з металу, облицювання рукоятки з міцного полімеру. На облицювання нанесено протиковзку, пористу текстуру. Завдяки подовженій конструкції магазину суттєво полегшено і прискорено процес перезаряджання. Легкодоступний за допомогою великого пальця, двосторонній запобіжник захищає користувача від випадкового пострілу.
Рейка RIS 22 мм
Під стволом знаходиться рейка RIS 22 мм, завдяки якій до пістолета можна встановити додаткове обладнання, таке як лазерний приціл чи ліхтарик. На верхній частині затвора розташований паз, що дозволяє встановлювати коліматори (для кріплення коліматора необхідна спеціальна пластина).
Ключові характеристики
- привід CO2
- магазин на 20 штук дробу diabolo у калібрі 4,5 мм
- рейка для кріплення RIS 22 мм
- можливість кріплення коліматора
- система швидкої заміни CO2
- калібр 4,5 мм
- протиковзкі облицювання рукоятки
- система Blow-Back
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Sig Sauer.
Sig Sauer - це відомий виробник вогнепальної зброї, оптики та тактичних аксесуарів, що походить з Німеччини та США. Бренд відомий у всьому світі завдяки виробництву надійних пістолетів, гвинтівок та обладнання, що використовується військовими, поліцією та цивільними стрільцями. Sig Sauer інвестує в передові технології, такі як оптичні системи BDX (Ballistic Data Xchange) та сучасні ергономічні та балістичні рішення.
| Стилістика | Репліка |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Метал |
| Клас точності | Рекреаційна |
| Тип дробу | Diabolo |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 103.6 м/с |
| Привід пневматичної зброї | CO2 12 г |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 4,5 мм (.177 ") |
| Blowback | Так |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 20 дробу калібру 4,5 мм |
| Перезарядження дробу | Напівавтоматичне |
| Фіксовані прицільні прилади | Так |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Так |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| EAN | 798681720675 |
| Код виробника | AIR-P320SC-177-BLK |
| Виробник | Sig Sauer |
| EAN |