Точний приціл для середніх дистанцій. Міцний, додатково підсвічується сітка. Рекомендую
Легкий та міцний оптичний приціл зі змінною кратністю 3-12х та діаметром об'єктива 40 мм. Точне виготовлення з найкращих матеріалів забезпечує яскраве та чітке зображення. Рекомендується для стрільби на середні та дальні дистанції.
Дана модель має змінні мішеневі башти, балістичні башти в комплекті:
.
- MOA,
.
- .17 HMR,
- .22 LR,
- 250 & 300 гр. 2 дульнозарядних гранатомета; 20 ГА,
.
- 250 & 300 гр. 3 гранатометні кулемети 12 ГА,
.
- 350 гр. 3 гранули,
.
- 450 Бушмастер.
.
Дивіться відеоурок про те, як стріляти з прицілу:
.
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Bushnell у Польщі.
Bushnell - це ікона світової спортивної оптики, історія якої розпочалася у 1948 році. Бренд постійно встановлює стандарти у виробництві надійних, сучасних і доступних за ціною біноклів, оптичних прицілів, далекомірів, приладів нічного бачення та телескопів, які здобули визнання серед мисливців, стрільців, туристів і любителів природи. Продукція Bushnell неодноразово отримувала нагороди за дизайн і функціональність, що підтверджує її високу якість і довговічність. У портфоліо компанії також представлені такі відомі бренди, як Simmons, Tasco і Weaver, що забезпечує широкий вибір оптики для кожного користувача.
| Діаметр об'єктива | 40 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Ні |
| Регулювання паралакса | Бічне колесо паралакса |
| Діаметр тубуса | 25,4 мм (1 дюйм) |
| Відстань від ока | 88 мм |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так. |
| Антиблікове покриття | Ultra Wide Band |
| Висота кріплення | Середній |
| Довжина | 304.8 мм |
| Вага | 482 г |
| EAN | TYMDUBBUS1294932 |
| Код виробника | RP3120BS3 |
| Виробник | Bushnell |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків