Чудова лупа, ідеальна для далеких дистанцій.
Підзорна труба зі змінним збільшенням 6-24x та об'єктивом 50 мм. Вміщений у надміцний металевий корпус. Джерело живлення - батарейка CR2032.
Приціл оснащений далекомірним перехрестям з безступінчатим регулюванням по вертикалі та горизонталі. Перехрестя підсвічується двома кольорами, що дозволяє використовувати приціл в різних умовах освітлення.
У комплекті:
- підзорна труба,
- серветка для чищення,
- кріплення на рейку RIS/Picatinny,
- сонцезахисний козирок, що нагвинчується.
Технічні характеристики
Матеріал: метал
Колір: чорний
Збільшення: 6-24 x
Об'єктив 50 мм
Довжина: 385 мм (з блендою 455 мм)
Вага: 680 г
Перехрестя прицілу: далекомірне
Виробник: Theta Optics
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Так |
| Регулювання паралакса | Кільце на об'єктиві |
| Діаметр тубуса | 25,4 мм (1 дюйм) |
| Відстань від ока | мм |
| Діоптрійна корекція окуляра | Ні |
| Антиблікове покриття | Багатошарове покриття |
| Висота кріплення | Високий |
| Довжина | 385 мм |
| Вага | 680 г |
| EAN | 5902543943361 |
| Код виробника | 1152226738(THO-10-029306) |
| Виробник | Theta Optics |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Лупа буде використовуватись для стрільби з пневматичної гвинтівки по мішені або по предметах, наприклад, банці з-під пепсі, у безпечному місці для стрільби.
-
Дуже хороша оптика. Дуже чисте зображення і чудове збільшення, рекомендую.
-
Рекомендую, чудова лупа.
-
Лупа за ці гроші — ок, рекомендую.
Немає відгуків