Щоб отримати приціл з такими параметрами, зазвичай потрібно витратити понад тисячу. Тут він коштує лише 500. Встановлений на PCP-пневматичну гвинтівку, працює добре: можна вибрати, в яку частину копійки поцілити з 70 метрів. Є й незначні незручності: наприклад, на найбільшому збільшенні треба тримати око ідеально на оптичній осі прицілу, бо легко втратити зображення. Щека має бути підігнана. Регульована корекція паралаксу від 25 ярдів. Як бюджетний приціл із кратністю x40 — цілком задовільний.
Приціл зі змінним збільшенням 10-40х з об'єктивом 50 мм. Корпус прицілу виготовлений з міцного аерокосмічного алюмінію 6063 T6 і герметизований для забезпечення водонепроникності класу IPX4 і ударостійкості до 600g. Діаметр ствола становить 25,4 мм (1 дюйм). Також варто відзначити, що приціл оснащений можливістю корекції похибки паралакса.
Дивіться інструкцію про те, як стріляти з прицілу:
.Регулювання перехрестя прицілу R14 Ranging можливе по вертикалі та горизонталі за допомогою зручних регулювальних револьверів. На лінзи нанесено антиблікове покриття за системою FMC (Fully Multi Coated). Приціл допускає регулювання діоптрій від -2 до +2.
У прицілі використовується азотне наповнення, що запобігає випаровуванню лінз при зміні температури навколишнього середовища.
Приціл поставляється з кріпленням на рейку RIS/Picatinny і скляними ковпачками.
Приціл поставляється з кріпленням на рейку RIS/Picatinny і скляними ковпачками.
Технічні дані
Збільшення: 10-40x
Діаметр об'єктива: 50 мм
Прицільна сітка: R14 Діапазон
Регулювання прицільної мушки: 1 клік = 1/8 МОА
Діапазон регулювання:
вертикальний: 35 МОА
горизонтальна: 35 МОА
Поле зору (м/100)
для 10-кратного збільшення: 2,87 м
для 40-кратного збільшення: 0,79 м
Вихідна зіниця:
- 5 мм для 10-кратного
- 1,75 мм для 40-кратного
Відстань від ока: 92 мм
Довжина: 420 мм
Вага: 610 г
Виробник: Vector Optics
Militaria.pl є преміум дилером бренду Vector Optics.
Vector Optics - виробник стрілецької та спостережної оптики, заснований у 2007 році Стівеном Шеном, метою якого було створення в Китаї обладнання, що відповідає найкращим світовим стандартам. Сьогодні бренд працює в понад 80 країнах, пропонуючи не тільки приціли, але й біноклі та спостережні приціли, які використовуються мисливцями, спортивними стрільцями та силами безпеки. Товари відрізняються міцною конструкцією, повним контролем якості та авторським оптичним покриттям VePRO FMC, яке покращує пропускання світла та стійкість у складних умовах. Vector Optics отримав визнання на престижних виставках SHOT Show та IWA, зміцнивши свої позиції у світі зброї та оптики.
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Ні |
| Регулювання паралакса | Кільце на об'єктиві |
| Прицільний знак | R14 |
| Кріплення в наборі | Так |
| Застосування оптичного прицілу | Air Soft Gun, пневматична зброя |
| Збільшення прицілу (x) | 10-40 x |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Вихідна зіниця | 5 мм |
| Поле зору (м /100 м) | 2,87-0,79 м/ 1000 м |
| Діаметр тубуса | 25,4 мм (1 дюйм) |
| Відстань від ока | 92 мм |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Висота кріплення | Високий |
| Довжина | 420 мм |
| Вага | 610 г |
| EAN | 5902543971364 |
| Код виробника | VEC-10-032662 |
| Виробник | Vector Optics |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків