Складаний підпружинений ніж для повсякденного носіння(EDC), розроблений відомим майстром Алленом Елішевіцем (Allen Elishewitz). Головка профілю Spear-Point виготовлена з нержавіючої сталі CPM 154, загартованої до 57-59 HRC, що характеризується високою стійкістю до стирання та корозії.
Рукоятка складається з анодованого алюмінієвого покриття 6061-T6. Ергономічна форма забезпечує надійний хват, навіть якщо рука мокра або брудна. Лезо ножа вивільняється безпечним для користувача способом за допомогою кнопки, розташованої на рукоятці, а також є додатковий висувний замок Plunge Lock.
Еластична сталева кліпса Deep Carry забезпечує зручне повсякденне носіння ножа, дозволяючи легко прикріпити його до поясу або краю кишені. На кінці рукоятки є отвір для ремінця, через який можна протягнути страхувальний шнур. До комплекту входить чохол для перенесення.
Технічні характеристики
Колір: Satin Alu Black
Довжина леза 89 мм
Товщина леза 3.8 мм
Сталь: нержавіюча CPM 154
Рукоятка: алюміній 6061-T6
Замок: шпенек
Відкривання: кнопка
Загальна довжина: 206 мм
Вага: 130 г
Виробник: Hogue, США
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Товщина леза | 3,8 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Plunge Lock |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Сталь леза | CPM 154 |
| Спосіб відкривання | Автомат |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 130 г |
| EAN | 4045011175442 |
| Код виробника | 06HG053 |
| Виробник | Hogue |
| EAN |