Створене за зразком моделей, що використовуються US Army, це розкладне польове ліжко додатково посилене у критичних місцях конструкції.
Ліжко виконане з поліестеру з додатковим шаром захисту від зовнішніх факторів, таких як висока температура та волога, для виготовлення каркасу ліжка використано легкий алюміній.
Максимальне навантаження на ліжко становить 120 кг. Конструкція алюмінієвої рами товщиною 1 мм дає змогу скласти його до невеликих розмірів, а в комплекті є чохол, оснащений транспортними ручками.
Технічні характеристики
Матеріал: поліестер, поліуретан, алюміній
Матеріал чохла: 100% поліестер
Колір: Olive
Розміри розкладеного ліжка: 190 x 65 x 42 см
Розмір складеного ліжка: 100 х 22 х 12 см
Максимальне навантаження: до 120 кг
Вага: 5,7 кг
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Розміри в розкладеному вигляді | 190 x 65 x 42 см |
|---|---|
| Розміри в складеному вигляді | 100 x 22 x 12 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Регулювання висоти | Ні |
| Матеріал лежака | Поліестер, поліуретан |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Чохол для транспортування | Так |
| Вага | 5,7 кг |
| EAN | 4046872400650 |
| Код виробника | 14403001 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |