Розкладачка ідеальна, тестую вже 3 місяці. Механізм добре розкладається і складається. Переносити в чохлі також дуже практично, чохол має прийнятні розміри. Матеріал міцний, точно прослужить дуже довго.
або підпишись на сповіщення про наявність
Розкладне польове ліжко, створене за зразком популярної моделі другого покоління, що використовується US Army.
Поверхня розміром 210 x 70 см виконана з поліестеру, посиленого додатковим покриттям ПВХ, яке ефективно захищає від зовнішніх чинників, таких як висока температура або волога. Матеріал також стійкий до стирання та розривів.
Для виготовлення рами та каркаса ліжка використано легкий і водночас міцний алюміній товщиною 1,2 мм. Максимальне навантаження ліжка становить до 250 кг. Конструкція рами дає змогу складати його та зручно переносити.
У комплекті входить сумка, оснащена ручками для транспортування.
Технічні характеристики
Матеріал: 100% поліестер з ПВХ, алюміній
Матеріал чохла: 100% поліестер
Колір: Olive
Розміри розкладеного ліжка: 210 x 70 x 42 см
Розмір складеного ліжка: 105 х 19 х 13 см
Вантажопідйомність: до 250 кг
Вага: 8 кг
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Розміри в розкладеному вигляді | 210 x 70 x 42 см |
|---|---|
| Розміри в складеному вигляді | 105 x 19 x 13 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Регулювання висоти | Ні |
| Матеріал лежака | Поліестер, ПВХ |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Чохол для транспортування | Так |
| Вага | 8 кг |
| EAN | 4046872270451 |
| Код виробника | 14401100 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Замовляла для військового розкладне польове ліжко Mil-Tec US Style Gen. II - Olive. При зрості 200 см і вазі 100кг сказав, що спати дуже зручно. Легко розкладається і складається. Швидка доставка. Рекомендую.
Немає відгуків