добре сидять, але що важливіше — вони зручні, я можу нормально рухати пальцями і вони не обмежують рухи. Не дуже гріють, але для мене це плюс, бо я використовую їх як робочі рукавички.
Міцні тактичні рукавички, виготовлені з матеріалів, що забезпечують максимальний комфорт, гнучкість та захист. Призначені для офіцерів силових структур, професійних військових та операторів спецпідрозділів. Також стануть у нагоді під час страйкбольних ігор або стрілецьких тренувань.
Рукавички виготовлені з нейлону в поєднанні з високоякісною штучною шкірою та домішками спандексу. Дихаючий синтетичний матеріал забезпечує достатню циркуляцію повітря . Регульовані манжети на липучках забезпечують ідеальну посадку.
Крім того, рукавички мають панель на манжеті для легкого надягання.
Технічні характеристики
Колір: койот
Матеріал: штучна шкіра, нейлон, спандекс
Вага: 90 г
Виробник: Voodoo Tactical, США
| Колір / камуфляж | Відтінки коричневого |
|---|---|
| Утеплені | Ні |
| Підтримка сенсорних екранів | Ні |
| Тип матеріалу | Синтетичний |
| Тип/призначення | Тактичне |
| Додатковий матеріал | Spandex |
| Додатковий матеріал | нейлон |
| Основний матеріал | синтетична шкіра |
| Основний колір | Coyote |
| Cтать | Чоловіча |
| Код виробника | 20-907700709 |
| Виробник | Voodoo Tactical |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Вони дають дуже гарне відчуття спускового гачка: матеріал на пальцях не надто товстий, тому точність не втрачається. Одночасно підсилення в ключових місцях дійсно захищає руку під час роботи з інструментом. Липучка надійно тримається і не розслабляється під час використання.
-
Дуже зручні рукавички, добре сидять на руці і не обмежують рух пальців при стрільбі чи роботі з реплікою. Матеріал «дихає», і навіть після тривалого носіння руки так не пітніють. Також плюс — міцне виконання, бо після кількох виходів на місцевість немає жодних потертостей.
-
Дуже зручні рукавички, добре сидять на руці й не обмежують рухів. Перевіряв на стрільбищі та під час роботи в гаражі, хват дуже впевнений. Матеріал якісний, рука не пітніє так, як у товстих рукавичках. Як на мене, дуже гарне співвідношення ціни та якості, рекомендую.
-
Після розпакування гарний вигляд, непогане прилягання, але довговічність — це катастрофа. Рукавички почали псуватися буквально через 10 хвилин водіння автомобіля в місті. Дизайнер придумав геніальну ідею покрити захоплюючу частину пальців найнедоречнішим гумовим (sic!) матеріалом, який має міцність одноразових медичних рукавичок, хоча, мабуть, вони прослужили б довше без розриву. Уникати як вогню.
Немає відгуків