Складане туристичне крісло Walkstool Comfort 45 - Black
або підпишись на сповіщення про наявність
Складане туристичне крісло Walkstool Comfort 45 - Black
Складне туристичне крісло з конструкцією на трьох ногах. Об'ємне сидіння виконано з стійкого до зносу поліестру, а телескопічні ноги з міцного та водночас легкого алюмінію. Максимальне навантаження крісла становить 200 кг.
Зручне використання, НАСАДКИ ПРОТИСЛИЗЬКІ
У разі потреби сидіння нижче, можливе використання крісла зі схованими ногами, які додатково завершені великими протислизькими насадками, що відповідають за стабілізацію конструкції на поверхні.
Елементи набору
До набору додається чохол, що дозволяє упакувати складене крісло. Зручне перенесення на плечі забезпечує встановлений на ньому шнурок. У складеному вигляді крісло займає мало місця, що полегшує зберігання та транспортування.
Ключові характеристики
- міцна конструкція
- просте та безпечне складання
- протислизькі накладки
- максимальне навантаження 200 кг
- телескопічні ноги
- чохол у наборі
| Колір / камуфляж | Чорний |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Основний матеріал | Поліестер |
| Каркас | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 825 г |
| Розміри в розкладеному вигляді | 45 x 39 см |
| Розміри в складеному вигляді | 35 см |
| Чохол для транспортування | Так |
| EAN | 834213002205 |
| Код виробника | 45L |
| Виробник | Walkstool |
| EAN |