Колір рукоятки в реальності дуже гарний, оживляє весь проєкт. Сам ніж виконаний дуже якісно. Гарна сталь, чудова механіка. За цією ціною важко знайти кращі характеристики. Рекомендую.
Легкий складаний ніж EDC (Every Day Carry) з головкою профілю Drop-Point. Клинок виготовлений з високоякісної інструментальної сталі D2 і частково оброблений сатинуванням, що дає напівглянцевий ефект, а на опуклих частинах застосований метод Stonewash. Тильна сторона леза вкрита насічками (джимпінг) для полегшення різання. Клинок відшліфований плазом.
Лезо відкривається за допомогою фліпером, а керамічний шарикопідшипник забезпечує плавну роботу механізму. Замок Liner Lock запобігає блокуванню та випадковому відкриттю інструменту під час транспортування.
Облицювання ручки з нековзною структурою виготовлено з ламінату G10 , що складається зі смоли та скловолокна.
Ніж оснащений двопозиційною (правою або лівою) пружинною сталевою глибокою кліпсою для носіння в перевернутому положенні. На кінці рукоятки є отвір для шнурка, через який можна протягнути страхувальну мотузку.
Технічні характеристики
Колір: помаранчевий
Сталь: D2
Довжина клинка: 87 мм
Товщина клинка 3.2 мм
Загальна довжина: 191.5 мм
Рукоять: ламінат G10
Замок: Liner Lock
Вага: 120 г
Виробник: Bestech Knives, КНР
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Bestech Knives.
Bestech Knives - виробник високоякісних ножів, відомий насамперед своїми досконалими моделями складаних ножів. Бренд завоював визнання у всьому світі завдяки прецизійному виконанню, сучасному підходу до дизайну та використанню ретельно відібраних матеріалів - від інструментальної сталі до найвищої якості пластику та титану. Важливою частиною ідентичності бренду є співпраця з відомими дизайнерами. Серед них виділяються видатні польські дизайнери: "Kombou" (Ґжегож Ґрабарський), Остап Гель та Poltergeist Works (Якуб Вечоркєвіч), а також творці з США, такі як Нік Роджерс, Френк Гріссом та Кіану Альфаро.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Товщина леза | 3,2 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 191,5 мм |
| Сталь леза | D2 |
| Спосіб відкривання | Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 120 г |
| EAN | 606314626754 |
| Код виробника | BG17D-1 |
| Виробник | Bestech Knives |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Феноменальна механіка. Клікання фліппером захоплює, можу бавитися ним годинами. Гарна сталь на клинку, цілком достатньо для щоденних завдань. Рекомендую.
Немає відгуків