Цікавий дизайн і чудове виконання.
Складний ніж від компанії Boker, створений для повсякденного використання.
Клин виготовлений з високоякісної дамастової сталі, що складається з 67 шарів. Висування клинка полегшується за допомогою шпінгалета для великого пальця з обох боків. Головка фіксується класичним замковим механізмом liner-lock, який був оксидований в чорний колір.
Виготовлена з дерева; ручка; ручка; має отвір для протягування страхувального шнура для запобігання втрати. Щоденне перенесення полегшується за допомогою сталевої кліпси.
Технічні дані
Довжина бісеру: 69 мм
Товщина намистини: 1,9 мм
сталь: дамаст, 67 шарів
рукоятка: чорне дерево
замок: лайнер-лок
загальна довжина: 164 мм
вага: 46 г
Виробник: Boker, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 69 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Сталь леза | Кований дамаст |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 46 г |
| EAN | 4045011086724 |
| Код виробника | 01BO102DAM |
| Виробник | Boker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Я дуже задоволений цією покупкою. Якість продукту прямо пропорційна ціні, що означає, що вона на високому рівні. Поки що я не помітив жодних недоліків.
Немає відгуків