Дуже гарна якість, відповідає ціні
Складаний ніж із серії «Калашников», який своїм зовнішнім виглядом нагадує популярну автоматичну гвинтівку АК-47.
Клинок з профілем Clip Point виготовлений з високоякісної дамастової сталі з характерним візерунком. Ніж оснащений клинком товщиною 3,8 мм і довжиною 96 мм.
Шпенек для великого пальця дозволяє зручно відкривати ніж. Крім того, для забезпечення плавного відкривання використовуються кулькові підшипники. У відкритому положенні користувач захищений надійним замком Liner Lock.
Облицювання рукоятки з матовим покриттям виготовлено з чорного анодованого алюмінію 6061-T6. На руків'ї розміщені дерев'яні елементи, що нагадують накладки карабіна АК-47.
Підпружинена сталева кліпса Deep Carry дозволяє зручно носити ніж у положенні «вістрям догори», закріпивши його на поясі або на краю кишені. Завдяки отвору в тильній частині накладок, його також можна носити як кільце для ключів на мотузці або гачку.
Технічні характеристики
Сталь: дамаст
Матеріал ручки: алюміній 6061-T6
Замок: Liner Lock
Довжина клинка 96 мм
Товщина клинка 3.8 мм
Загальна довжина: 228 мм
Вага: 158 г
Виробник: Boker, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 96 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 228 мм |
| Сталь леза | Кований дамаст |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 158 г |
| EAN | 4045011205873 |
| Код виробника | 11KAL48DAM |
| Виробник | Boker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків