Надійний складаний ніж від Buck, має цікавий спосіб блокування у вигляді кнопки, яка розблокує лезо. Лезо виготовлене з нержавіючої сталі з гарними характеристиками. Ніж добре лежить в руці завдяки ергономічній формі. Загалом вдала конструкція, рекомендую.
Складаний ніж Buck 744 Sovereign Carbon Fieber
Складаний ніж із загальною довжиною 190 мм з клинком довжиною 82 мм і профілем Clip-Point зі сталі 7Cr17MoV , що забезпечує високу міцність і тривале збереження гостроти. Клинок вкритий чорним сатиновим покриттям для надання матового ефекту. Рукоятка оснащена блокуванням Button-Lock та облицюванням з вуглецевого волокна.
Сталь 7Cr17MoV
Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 7Cr17MoV. Лезо відшліфоване до плоскості, що забезпечує хороші ріжучі якості. Клинок вкритий чорним сатиновим покриттям, яке усуває відблиски та маскує дрібні подряпини.
Двосторонній шпеньок, блокування Button-Lock
На клинку встановлено двосторонній шпеньок, що дозволяє швидко і зручно відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. У відкритому положенні клинок фіксується блокуванням Button-Lock, що гарантує безпеку під час використання ножа.
Облицювання з вуглецевого волокна, сталева кліпса
Облицювання ергономічно профільованої рукоятки виготовлено зі стійкого до механічних пошкоджень та впливу зовнішніх чинників вуглецевого волокна (carbon fiber).
Повсякденне носіння забезпечує пружинна, сталева кліпса типу deep-carry в положенні tip-up, right carry, що дозволяє легко прикріпити ніж до ременя або краю кишені.
Ключові характеристики
- сталь 7Cr17MoV
- чорне покриття на клинку
- блокування Button-Lock
- двосторонній шпеньок
- сталева кліпса
- облицювання з вуглецевого волокна
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Товщина леза | 2,79 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Button Lock |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Сталь леза | 7Cr17MoV |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Вага | 120 г |
| EAN | 033753168161 |
| Код виробника | T-0744CFS-B |
| Виробник | Buck Knives |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Легкий складаний ніж із гарною механікою та красивим вуглецевим волокном на руків’ї. Чудово себе показав під час щоденного носіння в кишені, а також при більшості офісних робіт чи приготуванні сніданку не виникло жодних проблем.
Немає відгуків