Складний ніж для повсякденного використання (EDC). Універсальний складаний ніж для повсякденної діяльності та відпочинку на природі.
Лезо з профілем Reverse Tanto виготовлено з високостійкої до затуплення нержавіючої сталі S30V. Лезо вкрите керамічним покриттям Cerakote для підвищеної корозійної стійкості.
.Ніж відкривається за допомогою фліппера. Використання шарикопідшипника зменшує опір і зусилля, необхідні для відкриття, що дозволяє легко і плавно витягнути лезо. Від випадкового відкриття або закриття під час роботи ніж захищений фіксатором Liner Lock.
.Контурні накладки рукоятки виготовлені з мікарти. Кліпса Deep Carry полегшує повсякденне носіння і дозволяє закріпити ніж на ремені, краю кишені, рюкзаку або інших елементах спорядження.
.Технічні характеристики
.
Сталь: нержавіюча сталь S30V
.
Довжина леза: 79 мм
.
Товщина леза: 3 мм
Рукоятка: нейлон, армований скловолокном
Вага: 96.4 г
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 79 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Reverse Tanto |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Сталь леза | S30V |
| Спосіб відкривання | Фліппер і підсилення |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 96,4 г |
| EAN | 033753164095 |
| Код виробника | T-0843GRS-B |
| Виробник | Buck Knives |
| EAN |