Приємний складаний ніж яскравого кольору. Розмір ідеальний для щоденного використання, гарна якість виготовлення та чудова сталь. Дуже сподобався, і не залишає моєї кишені.
Легкий та міцний ніж EDC (Every Day Carry - призначений для повсякденного носіння). Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з нержавіючої сталі 420HC, що характеризується високою стійкістю до стирання та механічних пошкоджень.
Ніж відкривається за допомогою двостороннього кільця, а безпеку у користуванні забезпечує надійне блокування Back Lock та jimping (рифлення), розташовані в місці упору великого пальця. На ергономічно випрофільовану рукоятку накладені облицювання з легкого і міцного, текстурованого нейлону, посиленого скловолокном, з візерунком Mossy Oak Country Camo.
Ніж оснащений пружинною, сталевою кліпсою типу deep carry, для кріплення до ременя або до краю кишені. Отвір в рукоятці дозволяє протягнути ремінець або страхувальну мотузку.
Технічні характеристики
Колір: Mossy Oak Country Camo
Сталь: 420HC
Довжина леза: 95 мм
Товщина леза: 3 мм
Рукоятка: нейлон, посилений скловолокном
Блокування: Back Lock
Загальна довжина: 225 мм
Вага: 91 г
Виробник: Buck Knives, США
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Мисливський |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Back Lock |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Сталь леза | 420HC |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Нейлон, посилений скловолокном |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 91 г |
| EAN | 033753129872 |
| Код виробника | T-0286CMS24-B |
| Виробник | Buck Knives |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків