Дуже добре зроблений фолдер, кожен край акуратно оброблений. Дерев'яна рукоятка з чорним stone wash виглядає елегантно. Лезо відкривається дуже плавно кожного разу, також воно добре сформоване — найкращий ніж для різання, який у мене був досі. Рекомендую на всі сто відсотків, повністю вартий своєї ціни, також стане чудовим подарунком.
або підпишись на сповіщення про наявність
Складаний ніж Civivi Praxis G10 - OD Green
Складаний ніж з клинком з профілем Drop-Point, виготовлений з нержавіючої сталі 9Cr18MoV. Оснащений ергономічною профільованою рукояткою, виготовленою з ламінату G10. Легкий і міцний складаний ніж, призначений для повсякденного використання (EDC), підійде як для роботи по дому, так і під час активного відпочинку на свіжому повітрі.
клинок зі сталі 9Cr18MoV, покриття Stonewashed
Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 9Cr18MoV, загартованої до твердості 57-59 HRC. Сировина, що використовується, характеризується відмінною стійкістю до корозії та затуплення. Лезо отримано шляхом плоского шліфування і покрито чорним кольором Stonewashed для усунення відблисків. На обосі клинка є jimping (насічка), що забезпечує надійний упор для великого пальця та покращує контроль над лезом при різанні.
блокування Liner Lock, фліппер, кулькові підшипники
Ніж відкривається за допомогою фліппера, який виконує роль невеликої гарди. Цей процес покращений завдяки використанню керамічного кулькового підшипника на головній осі ножа. У відкритому положенні клинок фіксується блокуванням типу Liner Lock.
рукоятка з ламінату g10, отвір для ремінця
Облицювання рукоятки виконано з міцного ламінату G10 зеленого кольору. Ергономічна форма і протиковзка текстура рукоятки гарантують, що ніж надійно лежить в долоні. Додаткова виїмка для вказівного пальця запобігає зісковзуванню долоні на лезо. Отвір на кінці дозволяє протягнути страхувальну мотузку.
пружинна кліпса
Зручне перенесення ножа забезпечує пружинна сталева кліпса типу deep-carry (tip-up, right, left carry), що забезпечує легке кріплення ножа до ременя або до краю кишені.
Ключові характеристики
- клинок з профілем Drop-Point
- нержавіюча сталь 9Cr18MoV
- плоске шліфування
- облицювання рукоятки з ламінату G10
- блокування Liner Lock
- фліппер
- керамічні кулькові підшипники
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Сталь леза | 9Cr18MoV |
| Спосіб відкривання | Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Вага | 125,4 г |
| EAN | 672975136567 |
| Код виробника | C803F |
| Виробник | WE Knife |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Чудовий ніж для EDC. Я трохи більших розмірів і особисто віддаю перевагу більшому розміру EDC, ніж чудово лежить у руці, виглядає добре, відкривати його саме задоволення, і прості щоденні завдання не становлять проблеми.
-
У мене вже є один Praxis чорний і один mini. Обидва чудово працюють. Нещодавно я був у салоні в Гдині і мені сподобався цей у дерев’яному виконанні. Він виглядає неймовірно. Не могло бути інакше, він повинен був з’явитися у моєму EDC. Дуже крутий. Рекомендую стаціонарні покупки і на militaria.pl
-
Ідеальний розмір для EDC. Ножі цього виробника не потребують спеціальної реклами. Виконання та матеріали в цьому продукті — чудове поєднання. Рекомендую покупки на militaria.pl
-
Чудовий ножик, ідеальний для EDC. Легкий і досить плаский, у кишені його майже не відчутно. До того ж, механізм працює дуже плавно, без нарікань. Також добре лежить у руці, я ним дуже задоволений.
Немає відгуків