або підпишись на сповіщення про наявність
Складаний ніж Civivi Tarask Black Stonewashed Nitro-V G10 - OD Green
Складаний ніж із клинком профілю Drop-Point довжиною 75,1 мм, виготовленим із стійкої до корозії нержавіючої сталі Nitro-V. Він оснащений зручним в обслуговуванні блокуванням Button Lock та текстурованими облицюваннями рукоятки, виготовленими з міцного ламінату G10.
Модель Tarask підходить для широкого спектру активностей - від щоденного використання (EDC) до легких польових робіт. Використання стійких до пошкоджень матеріалів, відмінна конструкція та точне виконання гарантують високу надійність інструменту.
загартована нержавіюча сталь Nitro-V з покриттям Black Stonewashed
Клинок ножа виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі Nitro-V, загартованої до твердості 58–60 HRC. Використаний матеріал створено на основі сталі AEB-L, збагаченої азотом і ванадієм, що значно покращує стійкість до корозії, міцність до ударів і надійність ріжучого краю. Додавання вуглецю забезпечує оптимальну твердість, а хром відповідає за нержавіючі властивості, що робить сталь стійкою до впливу вологи та кислотних середовищ.
Клинок вкритий покриттям Black Stonewashed з високою стійкістю до подряпин. Покриття надає сталі матову нерівномірну структуру, обмежує відблиски світла та ефективно маскує сліди використання, що виникають під час експлуатації.
клинок профілю Drop-point, плоске шліфування, jimping
У моделі застосовано клинок з профілем Drop-Point, гладким ріжучим краєм та довжиною 75,1 мм. Лезо виведено плоским шліфуванням. На обусі клинка розміщено jimping (рифлення), що дозволяє надійно опертися великим пальцем і покращити контроль над лезом під час виконання розрізів.
Відповідне збалансування клинка забезпечує кращий контроль над ножем. Вага рівномірно розподілена між лезом та рукояткою, що забезпечує вищу точність різання та зменшує втому долоні під час довготривалої роботи.
Облицювання рукоятки з ламінату g10
Ніж оснащений рукояткою ергономічної форми, виготовленою з ламінату G10 зеленого кольору. Цей матеріал стійкий до вологи, перепадів температури, а також до більшості розчинників і кислот. Окрім того, він має високу стійкість до механічних пошкоджень.
Текстурована поверхня облицювань гарантує надійний та безпечний хват під час роботи з ножем. Конструкцію посилюють сталеві лайнери , що забезпечують жорсткість та стабільність конструкції.
фліппер, шпеньок для великого пальця, блокування Button Lock
Ніж відкривається за допомогою шпенька для великого пальця, що дозволяє швидко розкладати його однією рукою, або фліппера, який у відкритому положенні також виконує роль невеликої гарди, що захищає долоню від зісковзування на лезо. Процес покращений завдяки застосуванню керамічного кулькового підшипника. Клинок у відкритому положенні фіксується зручним в користуванні блокуванням Button Lock.
пружинна кліпса та отвір для ремінця
Зручне носіння інструменту забезпечує пружинна кліпса, виконана з стійкого до пошкоджень титану 6AL4V. Конструкція дозволяє кріпити кліпсу з правого або лівого боку у положенні tip-up. На кінці рукоятки розміщено отвір, що дозволяє протягнути мотузку або ремінець, запобігаючи втраті ножа.
ключові характеристики
- клинок профілю Drop-Point
- довжина леза 75,1 мм
- загартована нержавіюча сталь Nitro-V
- покриття Black Stonewashed
- плоске шліфування, що підтримує ефективне різання
- jimping на обусі клинка для кращого контролю
- зручне у використанні блокування Button Lock
- рукоятка з ламінату G10, стійка до вологи та пошкоджень
- текстурована поверхня для кращого хвату
- сталеві лайнери, що посилюють конструкцію
- пружинна титанова кліпса
- отвір для ремінця
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 75.1 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Button Lock |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Основний колір | OD Green |
| Склобій | Ні |
| Сталь леза | Nitro-V |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця і Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 81 г |
| EAN | 724065716217 |
| Код виробника | C25023C-2 |
| Виробник | WE Knife |
| EAN |
Легкий і надзвичайно міцний метал, стійкий до корозії та механічних пошкоджень. У ножах з нього виготовляють рукоятки, кліпси або замки, роблячи всю конструкцію міцною, але легшою за сталь. У ліхтарях він використовується для корпусів - забезпечує високу ударостійкість, стійкість до подряпин і погодних умов, зменшуючи при цьому вагу спорядження, яке ви носите з собою щодня. Титан також гіпоалергенний і біологічно нейтральний, тому його використовують у туристичному посуді та оправах для окулярів.