Ніж з першого моменту, як взяв до рук у магазині в Кракові, ліг ідеально. У мене великі долоні, непросто підібрати складаний ніж під них. Це бюджетна модель, «китаєць», але саме посадка вирішила вибір. Це мій другий екземпляр. Попередній використовував інтенсивно протягом двох років — виявився напрочуд міцним і надійним. На жаль, загубив і купив такий самий.
Складаний ніж EDC з клинком профілю Drop-Point, виготовлений з нержавіючої сталі 440C, що характеризується гарним збереженням гостроти. На клинку в місці опори для великого пальця є насічка (jimping), яка значно полегшує роботу з ножем і покращує його стійкість в руці під час використання.
Безпека у використанні гарантується блокуванням Axis Lock. Швидке відкриття однією рукою забезпечується шпеньками, розташованими з обох боків клинка. Зручному повсякденному носінню сприяє підпружинена сталева кліпса, що дозволяє легко прикріпити ніж до ременя або краю кишені.
Ергономічно профільовані облицювання виготовлені зі скло-епоксидного композиту G10. На кінці рукоятки є отвір для протягування мотузки.
Технічні характеристики
Колір: Black
Сталь: 440C
Довжина леза: 95 мм
Товщина леза: 4 мм
Загальна довжина: 230 мм
Рукоятка: ламінат G10
Блокування: Axis Lock
Вага: 155 г
Виробник: Ganzo, КНР
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Axis Lock |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Сталь леза | 440C |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 155 г |
| EAN | 6955800402483 |
| Код виробника | G740-BK |
| Виробник | Ganzo |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків