Легкий складаний ніж загального призначення EDC (Every Day Carry) з клинком профілю Drop-Point. Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі 440А, а рукоятка - з композитного матеріалу G10.
Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з нержавіючої сталі 440C, що характеризується гарним збереженням гостроти. Лезо має матове чорне захисне покриття. На обусі клинка розміщена насічка (jimping), яка забезпечує надійну фіксацію великого пальця і підвищує контроль над лезом при різанні.
Безпека у використанні забезпечується блокуванням Axis Lock. Зручність відкривання забезпечують шпеньки для великого пальця, розташовані з обох боків клинка, що дозволяє відкривати ніж однією рукою як правші, так і лівші. Зручному повсякденному носінню сприяє пружинна сталева кліпса, що дозволяє зручно прикріпити ніж до ременя або краю кишені.
Ергономічно профільовані облицювання виготовлені зі скло-епоксидного композиту G10.
Технічні характеристики
Колір: Black
Сталь: 440C
Довжина леза: 90 мм
Товщина леза: 2,8 мм
Загальна довжина: 210 мм
Рукоятка: ламінат G10
Блокування: Axis Lock
Вага: 142 г
Виробник: Ganzo, КНР
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина леза | 2,8 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Axis Lock |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Сталь леза | 440C |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 142 г |
| EAN | 6955800402698 |
| Код виробника | G7453P-BK-WS |
| Виробник | Ganzo |
| EAN |