Ціна відповідає якості. Ніж більше як забавка ніж інструмент, але й ціна смішно низька. Для ігор може бути, не шкода зіпсувати під час використання.
Складаний ніж загального призначення з клинком профілю Drop-Point. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі, що характеризується стійкістю до корозії та легкістю заточування. Клинок покритий чорним матовим покриттям, що захищає лезо.
Ніж відкривається за допомогою фліппера з насічкою або за допомогою двостороннього шпенька для великого пальця. Клинок блокується механізмом Liner Lock.
Облицювання рукоятки виготовлені з пластику з одностороннім принтом з реалістичним лісовим камуфляжем. Антиковзаючі канавки розташовані на нижньому облицюванні, забезпечують надійний та стабільний хват. Ніж оснащений сталевою пружинною кліпсою для зручного перенесення. На кінці рукоятки знаходиться стропоріз та функціональний склобій.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 90 мм
Товщина клинка: 2,8 мм
Сталь: Неіржавіюча
Рукоятка: Пластик
Блокування леза: Liner lock
Загальна довжина: 220 мм
Вага: 145 г
Виробник: Joker, Іспанія
Militaria.pl є дистриб'ютором бренду Joker.
Joker - іспанський бренд ножів, заснований у 1987 році в Альбасете - місті з глибокими традиціями ремесла у виробництві ножів. Вона поєднує ремесло з сучасними технологіями, створюючи вручну ножі для бушкрафту, виживання, полювання, тактичні та складані (navajas) з використанням таких матеріалів, як сталь Sandvik 14C28N, Micarta або оленячі роги. Популярними моделями є Artica, Ranchera, а також новинки, представлені на IWA 2025, серед яких Oso TS1 та вражаючий Bowie 9.45″ з рукояткою з оленячого рогу та лезом з Bohler N695. Бренд пропонує одну з найширших лінійок ножів в Європі, а його вироби користуються визнанням як серед користувачів, що займаються активним відпочинком, так і серед колекціонерів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина леза | 2,8 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця і Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 145 |
| EAN | 8435341304258 |
| Код виробника | JKR765 |
| Виробник | Joker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 4
-
-
Ніж дуже добре лежить у руці. Спочатку блокування не хотіло заклікуватися, але після кількох відкривань метал притерся і тепер одразу спрацьовує. Ще не було нагоди випробувати його в польових умовах, але виглядає чудово. Кліпса дуже міцна, добре тримається на ремені/штанах.
-
За ці гроші – брати. Гострий, добре відкривається, тільки якщо лежить в кишені, може відкритися сам, але окрім цього – супер. Скло-розбивач теж добре працює, але різак не тестував.
-
Класний ніж, гарно виглядає. Відповідна вага, можна відкривати однією рукою, блокування liner lock працює дуже добре. Зручний і гострий. Різак і склоріз не оцінюю :)
Немає відгуків