Зручний складаний ніж для збирання грибів. Завдяки розширеному набору інструментів, він також може виконувати функції універсального похідного кишенькового ножа.
Він оснащений вигнутим, зручним у використанні лезом з профілем Wharncliffe. На дерев'яній рукоятці розташована шкала для вимірювання діаметру гриба. Ніж закінчується щіткою для очищення грибів від ґрунту та інших забруднень. Завдяки прикріпленому карабіну, ніж можна причепити, наприклад, до петлі на штанах.
До комплекту входить захисна кобура з Cordura, а також петля для носіння ножа на ремені.
Інструменти:
- лезо для грибів,
- щітка для чищення грибів,
- штопор,
- відкривачка для пляшок та консервів,
- карабін.
Технічні характеристики
Сталь: нержавіюча
Довжина клинка: 70 мм
Товщина клинка: 2 мм
Рукоятка: деревина
Чохол: Cordura
Загальна довжина: 185 мм (без щітки)
Виробник: Joker, Іспанія
Militaria.pl є дистриб'ютором бренду Joker.
Joker - іспанський бренд ножів, заснований у 1987 році в Альбасете - місті з глибокими традиціями ремесла у виробництві ножів. Вона поєднує ремесло з сучасними технологіями, створюючи вручну ножі для бушкрафту, виживання, полювання, тактичні та складані (navajas) з використанням таких матеріалів, як сталь Sandvik 14C28N, Micarta або оленячі роги. Популярними моделями є Artica, Ranchera, а також новинки, представлені на IWA 2025, серед яких Oso TS1 та вражаючий Bowie 9.45″ з рукояткою з оленячого рогу та лезом з Bohler N695. Бренд пропонує одну з найширших лінійок ножів в Європі, а його вироби користуються визнанням як серед користувачів, що займаються активним відпочинком, так і серед колекціонерів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Профіль леза | Wharncliffe |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Slipjoint |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Виїмка для нігтя |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| EAN | 8436023209038 |
| Код виробника | JKR89 |
| Виробник | Joker |
| EAN |