Складний ніж для повсякденного використання (EDC). Головка з профілем Trailing Point виготовлена з нержавіючої сталі 8Cr13Mov, яка відрізняється хорошою стійкістю до затуплення та легкою заточкою.
Рукоятка виготовлена з ламінату G10. Відповідне контурне виконання забезпечує надійний хват під час роботи.
Рукоятка виготовлена з Ніж відкривається за допомогою шпінгалета. Головка фіксується за допомогою механізму Cross Lock. .
Кліпса полегшує щоденне носіння і дозволяє закріпити ніж на ремені, краю кишені, рюкзака або інших елементах спорядження. .
Технічні дані Колір: чорний
Довжина клинка: 82 мм
.
Колір: чорний
Товщина леза: 3.2 мм
Сталь: Нержавіюча 8Cr13Mov
Рукоятка: G10
Замок: хрестоподібний
Виробник: Martinez Albainox, Іспанія
Militaria.pl є преміум дилером бренду Martinez Albainox.
Martinez Albainox - іспанський бренд, що походить з ножової традиції Альбасете, присутній на ринку з 1990 року і сьогодні відомий у всьому світі. В його асортименті понад 4500 товарів, від класичних ножів і реплік до спорядження для активного відпочинку та професійних кухонних ножів, які цінують також відомі іспанські шеф-кухарі. До найпопулярніших моделей належать ножі-метелики та складані тактичні ножі, виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr13 або 440C, часто доповнені рукоятками з алюмінію та дерева. Завдяки поєднанню традицій, сучасних технологій та привабливого дизайну Albainox завоювала позицію одного з найбільш впізнаваних брендів у своїй галузі.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Товщина леза | 3,2 мм |
| Профіль леза | Trailing Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Crossbar Lock |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Сталь леза | 8Cr13MoV |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 90 г |
| EAN | 8435119941951 |
| Код виробника | 01RU18662 |
| Виробник | Martinez Albainox |
| EAN |