Складаний ніж Martinez Albainox Tokisu 18887
Складаний ніж EDC (Everyday Carry). Оснащений клинком з профілем Trailing Point виготовленим з 67-шарової дамаської сталі, яка характеризується високою твердістю та міцністю.
Рукоятка з міцного ламінату g10, виїмка для пальця, кліпса
Чорна рукоятка з синіми елементами виготовлена з міцного ламінату G10 і має виїмку під палець, яка в поєднанні з ергономічною формою забезпечує надійний хват під час роботи. Комфортне щоденне носіння ножа гарантує пружинна кліпса.
Замок liner lock, кліпса, кулькові підшипники та чохол
Плавне та комфортне відкривання ножа забезпечують кулькові підшипники та фліппер, який у відкритому положенні також виконує функцію невеликої гарди. У відкритому положенні клинок фіксується класичним замком Liner Lock. До комплекту входить чохол.
Елементи набору
- складаний ніж Martinez Albainox Tokisu 18887
- чохол
Ключові характеристики
- клинок з 67-шарової дамаської сталі
- легкий і компактний
- рукоятка з ламінату G10
- замок Liner Lock
- фліппер, кулькові підшипники
- виїмка на обусі
- кліпса
- чохол в комплекті
Militaria.pl є преміум дилером бренду Martinez Albainox.
Martinez Albainox - іспанський бренд, що походить з ножової традиції Альбасете, присутній на ринку з 1990 року і сьогодні відомий у всьому світі. В його асортименті понад 4500 товарів, від класичних ножів і реплік до спорядження для активного відпочинку та професійних кухонних ножів, які цінують також відомі іспанські шеф-кухарі. До найпопулярніших моделей належать ножі-метелики та складані тактичні ножі, виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr13 або 440C, часто доповнені рукоятками з алюмінію та дерева. Завдяки поєднанню традицій, сучасних технологій та привабливого дизайну Albainox завоювала позицію одного з найбільш впізнаваних брендів у своїй галузі.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 84 мм |
| Товщина леза | 3,2 мм |
| Профіль леза | Trailing Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Сталь леза | Damasteel |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 169 г |
| EAN | 8435119971316 |
| Код виробника | 01RU18887 |
| Виробник | Martinez Albainox |
| EAN |