Невеликий, зручний і легкий ножик. Можна носити в кишені або на ремені. При його розмірах і вазі він зовсім не відчувається. Добре лежить в руці. Якість порівняно з ціною чудова. Рекомендую.
Зручний ніж-рятувальник зі склобоєм та різаком для ременів. Інструмент, який дасть можливість надати допомогу при виникненні екстреної ситуації.
Лезо має ергономічний дизайн.
Лезо, з профілем танто, виготовлено з іржавіючої сталі 440, яка частково покрита чорним покриттям з антивідблисковими і антикорозійними властивостями.
Лезо можна відкрити двома способами: за допомогою шпильки для великого пальця або потягнувши на себе філіппер, який при розгорнутій голівці утворює огородження, що запобігає ковзанню руки на лезо. Незалежно від обраного способу, відкриття полотна відбувається за допомогою пружинної системи. У відкритому положенні він фіксується надійним фіксатором лайнерного типу.
.
Рукоять ножа виконана з двох сталевих пластин, до яких прикручені алюмінієві накладки, текстуровані для надійного хвата. У верхній частині рукоятки є ребро, яке також стабілізує ніж в руці. .
Увагу привертає помаранчева кольорова гама та логотип медичної служби екстреної допомоги на ручці. .
На кінці ножа знаходиться склобій і ременний різак. Зручне повсякденне носіння забезпечує упруга кліпса на рукоятці, що дозволяє закріпити ніж за ремінь або за край кишені. Для захисту ножа від втрати в піхвах передбачено отвір для мотузки
Технічні дані:
Довжина бісеру: 80 мм
Товщина леза: 2,5 мм
Сталь: 440
Лезо: гладке
Рукоятка: алюмінієва
Замок: Liner-Lock
Відкриття: болт
Загальна довжина: 193 мм
Вага: 135 г
Виробник: Master Cutlery, США
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Рятувальний |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Профіль леза | Tanto |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Сталь леза | 440 |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця + підсилення |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 135 г |
| EAN | 805319422822 |
| Код виробника | TF-640EMT |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 66
-
-
Добре лежить у руці, добре збалансований, корисний щодня. Використовую вже 3 місяці і лезо досі гостре. Чудова якість, як на подорож, так і на кожен день підходить відмінно. Рекомендую за ці гроші.
-
Добре лежить у руці, добре збалансований, корисний щодня. Використовую вже 3 місяці і лезо досі гостре. Чудова якість, як на подорож, так і на кожен день підходить відмінно. Рекомендую за ці гроші.
-
Куплений вдруге. Попередній працював у складі добрих три роки, де стикався з деревом, товстими коробками, ДВП, фанерою, пакувальними стрічками (навіть металевими). Різав, підважував, але також без проблем справлявся і з делікатнішою роботою, як-от відкривання закритих коробок без побоювання пошкодити вміст. Ідеальна форма клинка як для проколювання гострим кінчиком, так і для різання увігнутою частиною, яка сама заходила у матеріал для різання і ніколи сама не виходила з нього. За ці роки зʼявились бокові люфти, які, на жаль, через конструкцію не вдалося усунути, тому після виходу на пенсію і ножа, і власника, настав час для «наступного покоління». Якщо буде такий, як попередник, то це буде ідеально відкриваючийся майже як автомат одним рухом завдяки фліпперу ідеальний маленький ніж для майже всього!!!!!! Єдине — ніж для ременів могли б зробити кращої форми.
-
Невеликий і зручний ножик. Стає в пригоді у багатьох ситуаціях. Тримає гостроту.
-
Гарний і гострий ніж, хороше співвідношення ціни й якості.
-
Супер EDC ніж, відкривається чудово, закривання могли б покращити.
-
Із заводу гострий, механізм відкривання дуже корисний.
-
За цю ціну чудово, заводська заточка, прискорення відкривання дійсно працює.
-
Чудовий ніж, дуже міцний. Саме те для щоденних завдань.
-
Ніж придбаний як доповнення до автомобільної аптечки. Маленький, досить легкий і зручний, водночас виглядає дуже надійно. Чудово лежить у руці. Дуже добре відкривається і складається. Після заточування потрапив до аптечки й, чесно кажучи, сподіваюся, що ні склоріз, ні лезо для різання ременів мені ніколи не знадобляться. Загалом я дуже задоволений покупкою. Дуже гарна якість за невеликі гроші.
-
Відповідає очікуванням.
-
Відповідає очікуванням.
-
Добре зроблений. Рекомендую.
-
Загалом рекомендую, досить добре підігнаний, з заводу досить гострий, однак ніж для ременів працює так собі, за що зняв один бал з оцінки.
Немає відгуків