На жаль, у мене ніж відкривається лише на 1/3 і ніколи до кінця — потрібно допомагати рукою. З цієї причини радше не рекомендую, бо цієї проблеми немає навіть у дешевших моделях.
Нож складний для повсякденного використання з головкою з профілем Spear-Point, виготовлений з нержавіючої сталі.
Лезо відкривається за допомогою фліпером. Процес відкриття відбувається швидко і плавно завдяки пружині, що допомагає Spring Assisted. У відкритому положенні головка фіксується стійким і надійним замком liner lock.
Рукоятка обшита екзотичним деревом пакка, забезпечуючи надійний і стійкий хват в будь-яких умовах.
Повсякденне комфортне носіння забезпечується сталевою кліпсою, що дозволяє закріпити ніж на ремені або за край кишені.
Технічні дані
Довжина леза: 139 мм
Товщина клинка: 3 мм
Нержавіюча сталь
Рукоятка: дерево Пакка
Замок: лайнерний замок
Загальна довжина: 316 мм
Вага: 230 г
Виробник: Master Cutlery, США
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 139 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 316 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Фліппер і підсилення |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 230 г |
| EAN | 805319422662 |
| Код виробника | TF-547WD |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Легко відкривається, не ковзає навіть коли руки мокрі, після підточування дуже гострий, насправді вражаючий розмір і вигляд, крім того надійний замок.
-
Відкривається з легкістю і надійно фіксується. Задоволений виконанням. Як навіть відлякувач чудово підійде. Мій потребував легкого підточування.
-
Відповідає вимогам, які я поставив, купуючи цей ніж – гарно виглядає.
-
Після гарного заточування ніж працює чудово. Ніж міцний, добре лежить у руці. Блокіратор працює добре, а лезо відкривається без особливих труднощів.
Немає відгуків