Міцний, тонкий складаний ніж для щоденного використання (Every Day Carry). Лезо з профілем Sheepsfoot виготовлено зі сталі 12C27N, що характеризується високою твердістю та високою корозійною стійкістю. Сталь загартована до твердості 59-60 HRC, а поверхня клинка має покриття Black Stonewash, що надає йому матовості.
Відкривання головки однією рукою забезпечується двостороннім шпінгалетом, що дозволяє вільно відкривати як правші, так і лівші. Крім того, відкриванню сприяють керамічні підшипники , розташовані на головній осі ножа. У відкритому положенні головка фіксується замком Liner Lock.
Облицювання рукоятки ергономічної форми виготовлено з ламінату G10, що складається з епоксидної смоли та скловолокна. Накладки посилені рифленою накладкою в колір рукояті. Кліпса дозволяє зручно носити ніж, прикріпивши його до поясу, краю кишені або іншого елементу спорядження.
До нього додаються шкіряні стрінги, оздоблені латунною намистиною.
Технічні характеристики
Довжина леза: 85 мм
Товщина леза 2.1 мм
Сталь: 12C27N
Рукоять: ламінат G10
Замок: Liner Lock
Загальна довжина: 195 мм
Вага: 65 г
Виробник: Petrified Fish, КНР
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Товщина леза | 2,1 мм |
| Профіль леза | Sheepsfoot |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Сталь леза | 12C27 |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця + підсилення |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 65 г |
| EAN | 6972635217501 |
| Код виробника | PF-719BRDW |
| Виробник | Petrified Fish |
| EAN |