РЕКОМЕНДУЮ на 100% - він прекрасний, ще один у колекції :-) Великий і якісно виконаний, як і личить Victorinox. Militaria.pl, як завжди, блискавична відправка.
Лімітована серія складного ножа Hunter Pro з гладким клинком і головкою профілю Drop-Point з нержавіючої сталі. Лайнери виготовлені з анодованого алюмінію кольору Electric Yellow. На тильній стороні лайнера вигравірувано рік виготовлення.
Текстурована, контурна ручка забезпечує надійний хват. У відкритому положенні головка фіксується за допомогою фіксатора Back Lock. На кінці ручки є отвір для плетіння паракордового шнура, який входить до комплекту , щоб запобігти його втраті .
Кліпса полегшує повсякденне носіння, дозволяючи прикріпити ніж до ременя, краю кишені, рюкзака або інших предметів спорядження.
Технічні характеристики
Довжина леза: 100 мм
Товщина леза 2,8 мм
Сталь: нержавіюча
Лезо: гладке
Рукоятка: алюмінієва
Замок: шпенек
Загальна довжина: 235 мм
Вага: 186 г
Виробник: Victorinox, Швейцарія
Militaria.pl є авторизованим дилером бренду Victorinox.
Victorinox - швейцарський бренд, який працює з 1884 року і відомий завдяки створенню культового швейцарського офіцерського ножа, який і сьогодні є одним з найбільш впізнаваних інструментів на ринку. Окрім багатофункціональних кишенькових ножів, в асортименті бренду є кухонні ножі, годинники та дорожні сумки. Кожен товар є результатом ретельного підходу до якості та уваги до деталей, завдяки чому бренд продовжує здобувати довіру користувачів по всьому світу. Victorinox орієнтується на інновації, співпрацюючи з художниками та дизайнерами для створення унікальних колекцій, які задають нові напрямки в дизайні повсякденних інструментів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Товщина леза | 2,8 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Back Lock |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Виїмка для нігтя |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 186 г |
| EAN | 7611160229861 |
| Код виробника | 0.9415.L23 |
| Виробник | Victorinox |
| EAN |
РЕКОМЕНДУЮ на 100% - він прекрасний, ще один у колекції :-) Великий і якісно виконаний, як і личить Victorinox. Militaria.pl, як завжди, блискавична відправка.
Чудовий ніж, рекомендую
Ніж відмінний, обслуговування бездоганне, рекомендую
Супер ніж, супер виконання, рекомендую – воно того варте
Чудовий ніж. Відмінне лезо. Красиві дерев'яні накладки, ще й дуже зручні, ніж практично сам лягає в руку. Дійсно вартий цих грошей.
Елегантний, класичний дизайн, без зайвих деталей. Вигнуті дерев'яні накладки безперечно додають характеру й стилю цьому ножу. Якість виконання без зауважень. Обслуговування замовлення зразкове, як завжди.
Дуже хороший ніж. Міцно зроблений. Накладки з дерева виглядають супер. Рекомендую
Дуже хороший ніж. Міцно зроблений. Накладки з дерева виглядають супер. Рекомендую
Немає відгуків