Дуже класний бюджетний ножик. Добра нержавіюча сталь, накладки G10 і невеликі розміри роблять його чудовим вибором для EDC. Плавне відкривання і закривання ножа приносить чимало задоволення. Загалом я дуже задоволений покупкою.
Легкий складаний ніж EDC (Every Day Carry) з клинком із профілем Drop-Point. Гладке лезо з плоским шліфуванням виготовлене з міцної та стійкої до корозії нержавіючої сталі 9Cr18MoV , загартованої до твердості 58-60 HRC. Поверхня клинка оброблена методом stonewash, що надає йому напівматового блиску.
Клинок має великий отвір для великого пальця на рукоятці, що дозволяє легко відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. У відкритому положенні лезо фіксується замком Linerlock, який характеризується високою міцністю та стабільністю. Процес відкриття клинка був покращений і прискорений завдяки використанню керамічного кулькового підшипника на головній осі ножа.
Облицювання рукоятки ергономічної форми виготовлено з ламінату G10. Нековзна текстура забезпечує надійний хват, навіть коли рука мокра або брудна. Виїмка для вказівного пальця підвищує надійність хвата при роботі з інструментом. Сталева пружинна кліпса дозволяє зручно переносити інструмент.
Технічні характеристики
Колір: Black
Довжина клинка: 93,9 мм
Товщина клинка: 3 мм
Сталь: 9Cr18MoV
Рукоятка: ламінат G10
Загальна довжина: 222,3 мм
Вага: 147,1 г
Виробник: WE Knife, КНР
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 93,9 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 222,3 мм |
| Сталь леза | 9Cr18MoV |
| Спосіб відкривання | Отвір для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 147,1 г |
| EAN | 689826329467 |
| Код виробника | S23014-1 |
| Виробник | WE Knife |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків