Класний ніж, гострий, добре зроблений, ціна також прийнятна. Завжди може стати у пригоді в автомобілі, можливо навіть врятувати життя. Щиро рекомендую і не шкодую про покупку.
Fire Chief - це рятувальний ніж, який також добре зарекомендує себе в повсякденному використанні. Червоно-чорна кольорова гама, як і сама назва, відсилає до пожежної охорони.
Для виготовлення клинка використана нержавіюча сталь марки 440А, що характеризується дуже високою стійкістю до корозії.
Ергономічна рукоятка з алюмінію гарантує надійний хват при використанні ножа.
.
Ніж оснащений рядом рятувальних функцій.
Частково зазубрене лезо дозволяє легко розрізати тканину і мотузку. Рукоятка оснащена ремінним ножем та склобійником на кінці рукоятки.
Клинок відкривається за допомогою фліпером і шпилькою для великого пальця з обох сторін. У відкритому положенні користувач захищений надійним фіксатором лайнера, а рукоять запобігає ковзанню руки по клинку.
.Щоденне носіння ножа полегшує металева кліпса.
Повсякденне носіння ножа полегшує металева кліпса.
Технічні дані
.
Довжина леза: 115 мм
Загальна довжина: 270 мм
.
Виробник: Boker, Німеччина
Виробник: Boker, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Рятувальний |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Товщина леза | 3,3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Частково зубчасте |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Сталь леза | 440A |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця і Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 283 г |
| EAN | 4045011243936 |
| Код виробника | 01LL313N |
| Виробник | Boker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 4
-
-
Класний ніж, гострий, добре зроблений, ціна також прийнятна. Завжди може стати у пригоді в автомобілі, можливо навіть врятувати життя. Щиро рекомендую і не шкодую про покупку.
-
Класний ніж. Не тільки добре зроблений і гарно виглядає, але й зручно носиться у кишені, його розмір не заважає. Досить гострий, тож не потрібно точити, як це буває з ножами інших виробників. Рекомендую.
-
Дуже приємний рятувальний ніж на випадок "чого". Досить великого розміру та масивний, але попри це гарно ховається у маленькій кишені штанів. Гарно і легко відкривається. Основне лезо, як і різак для ременів, дуже гострі. Супроводжує мене майже щодня. Рекомендую.
Немає відгуків