Це ніж із міцною конструкцією. В руці лежить надійно. Виконання дуже добре, естетика також. Після змазування фліппер працює приємніше. Його можна відкривати та закривати однією рукою. Гострота ножа гарна, різаки для ременів та склобій працюють без зауважень. Загальна оцінка дуже добра.
Складаний рятувальний ніж Master Cutlery MTech PD Spring Assisted - Black/Blue
Легкий та зручний складаний рятувальний ніж з клинком профілю Drop-Point. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 3Cr13, яка характеризується високою міцністю та довговічною гостротою. Частково серрейторна поверхня леза має сатинову обробку для надання напівматового ефекту. Клинок оснащений долом з отворами.
Клинок профілю Drop-Point
Профільований клинок Drop-Point оснащений фліппером і двостороннім шпеньком, що дозволяє вільно відкривати його як правшам, так і лівшам. Процес відкривання було покращено завдяки використанню системи Spring Assisted, завдяки якій процес відкривання відбувається швидко і плавно. У відкритому положенні клинок фіксується системою Liner Lock. Додаткова виїмка для вказівного пальця запобігає ковзанню руки по лезу. У місці упору для великого пальця передбачено jimping (насічка) для підвищення контролю при різанні.
алюмінієва рукоятка, склобій, різак для ременів
Рукоятка ергономічної форми виготовлена зі стійкого до атмосферних впливів алюмінію і забезпечує надійний та стабільний хват. Ніж оснащений пружинною кліпсою для кріплення на ремені або на краю кишені. На задній частині рукоятки розташовані склобій і різак для ременя. Призначений як для повсякденної роботи, так і для екстреного використання.
Ключові характеристики
- клинок профілю Drop-Point
- нержавіюча сталь 3Cr13
- відкривання за допомогою фліппера або двостороннього шпенька
- процес відкриття за допомогою пружини
- пружинна сталева кліпса
- блокування Liner Lock
- алюмінієва рукоятка
- склобій
- різак для ременів
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Рятувальний |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Товщина леза | 2,7 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Частково зубчасте |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Сталь леза | 3Cr13 |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця і Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 155 г |
| EAN | 805319086567 |
| Код виробника | MT-A865PD |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків