Печиво має відчутний, але не нав'язливий солодкий смак. Воно досить сухе, ніби містить велику кількість борошна, тому раджу їсти його з молоком і трохи цукру або запивати водою, хоча, звичайно, можна вживати і просто так, залежно від вподобань. Смак цілком приємний, продукт ситний і чудово підходить для аварійних ситуацій. Однозначно рекомендую для аварійного набору.