Чудовий продукт, його однозначно варто мати! Виглядає дуже добре, а його місткість вражає. Особисто мені більше подобається більша модель цієї сумки, та, що на 27 літрів, також від Helikon. Однак і ця версія дуже хороша та має зручні ручки для носіння. Без проблем витримає близько 10 кг. Єдиний мінус — наплічний ремінь без можливості регулювання довжини, тож краще підійде для вищих людей. Звісно, можна зав’язати вузол або додати регулятор, якщо у вас є відповідна пряжка. Додаю фото!