Телескоп Opticon Finder 32x40 мм 40F400AZ
Оцінка:
90% of 100
Зателефонуй нам - ми проконсультуємо щодо подібного товару! +380 94 7116975
Архівний товар
Вгору
Компактний розмір, проста конструкція
Лінзи для уточнення зображення, додатковий приціл
Ключові характеристики
  • компактний розмір
  • проста конструкція
  • додатковий приціл
  • компас
  • штатив у комплекті
Технічні характеристики
Зображення: перевернуте
Оптична система: рефрактор (лінзовий телескоп)
Макс. теоретичне збільшення: 32x
Діаметр: 40 мм
Фокусна відстань: 400 мм
Светлосила: f/10
Роздільна здатність: 2,89"
Зоряна величина (магнітуда): 10,01 маг
Витяг окуляру: 0,98"
Тип монтажу: азимутальний
Довжина тубуса: 30 см
Вкладені окуляри: Huygens H 20 мм, Huygens H 12,5 мм
Приціл: 5 x 18 мм
Виробник: Opticon
Докладніше
Вага 11 кг
Діаметр об'єктива (мм) 40
Тип телескопа Рефрактор
Фокусна відстань 400 мм
Світлосила (f/x) f/10
Максимальне збільшення 32x
Монтаж телескопа Азимутальнe AZ
Зоряна величина (magnitudo) 10,01 mag
Змінні окуляри в наборі Так
Довжина тубуса 300 мм
EAN 5902543852014
Код виробника OPT-37-000066
Виробник Opticon
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 2
  1. P...
    80%
    За цією ціною для молодих на початок нормально
  2. T...
    100%