Телескоп Sky-Watcher (Synta) BK1309EQ2
Оцінка:
100% of 100
Час відправлення: Негайно Вартість: Безкоштовно
  • Замов в Україну!
    Доставка до відділення Нової Пошти, або додому.
Безкоштовна доставка від 2999 гривень
Необмежений час на повернення для членів Програми лояльності
Вгору
Оптична система
Дзеркальний телескоп (система Ньютона) його головною перевагою є велике 130-міліметрове дзеркало. Цей телескоп збирає приблизно в 240 разів більше світла, ніж людське око вночі, забезпечуючи можливість спостереження об'єктів до майже 12 зоряної величини (при видимості неозброєним оком до 6 зоряної величини). Розмір дзеркала також пов'язаний з оптичною роздільною здатністю, яка в цьому телескопі дозволяє розрізняти зірки, віддалені одна від одної більше ніж на 1,1".
Телескоп оснащений оптичним шукачем 6x24.
Кріплення
Паралактичне кріплення EQ2, оснащене мікрорухами, дозволяє налаштувати телескоп відповідно до атласу або карти зоряного неба та плавно переміщати його по осі ректисцензії та схилення. Це вдосконалена головка з більшою вантажопідйомністю та кращою стабільністю, ніж EQ1, особливо рекомендується для довших телескопів з фокусною відстанню 900 мм. Кріплення слід правильно встановити і вирівняти з північним полюсом неба, завдяки чому ми зможемо легко користуватися телескопом. Кріплення можна доповнити приводами, що дозволяють автоматично слідкувати за об'єктом на небі.
Витяг
Телескоп оснащений окулярним витягом, що дозволяє використовувати окуляри 1,25". До комплекту входять два окуляри з фокусною відстанню 25 і 10 мм, що дають збільшення 36 і 90x. Додатково додається лінза Барлоу 2x, завдяки якій можна отримати додаткове збільшення 72 і аж 180x.
Технічні характеристики:
Оптична система: Ньютон (рефлектор)
Діаметр дзеркала: 130 мм
Фокусна відстань: 900 мм
Світлосила: f/6,9
Діапазон: 13,3 маг
Окулярний витяг: 1,25"
Кріплення: паралактичне EQ2
Штатив: алюмінієвий LT1
Розміри оптичної труби: 17 x 84 см
Вага нетто: 13 кг
Вага брутто (упакований): 19 кг
Розміри упакованого телескопа: 96 x 43 x 30 см
Виробник: Sky Watcher (Synta), Тайвань
Sky Watcher
Militaria.pl є преміум дилером бренду Sky Watcher.
Докладніше
Вага 19 кг
Діаметр об'єктива (мм) 130
Тип телескопа Рефлектор Ньютона
Фокусна відстань 900 мм
Світлосила (f/x) f/6,9
Монтаж телескопа Паралактичний EQ
Пошуковий пристрій в наборі Є, оптичний
Зоряна величина (magnitudo) 13,3 mag
Змінні окуляри в наборі Так
Матеріал штатива алюміній
Довжина тубуса 840 мм
EAN 6970456095438
Код виробника SW-1204
Виробник Sky Watcher
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 1
  1. k...
    100%