Я маю цей ніж вже якийсь час, зручний чохол хорошої якості йде в комплекті з ножем, сам ніж працює дуже добре, жодних нарікань, рекомендую.
Ніж з фіксованою головкою довжиною 105 мм і профілем Drop-Point, виготовлений з нержавіючої сталі. Рукоятка з деревини Pakka ергономічної форми забезпечує зручний хват, а ефес запобігає зісковзуванню руки на ріжучій кромці.
Ніж поставляється в комплекті з піхвами з коров'ячої шкіри для зручного транспортування та захисту ножа під час зберігання.
Технічні характеристики
Сталь: нержавіюча
Довжина клинка 105 мм
Товщина леза 3 мм
Рукоятка: Pakka, нержавіюча сталь
Загальна довжина: 203 мм
Піхви: шкіряні
Вага без піхов: 213 g
Вага з піхвами 252 g
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке - recurve (хвиля) |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 252 г |
| EAN | 4046872183287 |
| Код виробника | 15385000 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків