Дешевий, класний, добра фірма, німецька, грубий, великий, класна кобура, зубчастий, добре ріже, потрібно бути обережним, гарне матове покриття, хороші характеристики, компактний, добре лежить в руці.
Середнього розміру ніж для виживання на природі, який чудово підходить як для цивільного, так і для військового використання. Ніж з лезом типу Spear Point виготовлений з міцної та стійкої до відколів нержавіючої сталі. Лезо покрито чорним матовим оксидом, який додатково захищає ніж від корозії та відблисків. Увігнуте шліфування леза забезпечує відмінні ріжучі властивості, а зубчасте лезо, розташоване на обусі, значно полегшує різання, наприклад, ременів, дерева або мотузок.
Від зісковзування руки на лезо захищає двостороння, відповідним чином профільована гарда. Ергономічна рукоятка з антиковзною текстурою забезпечує надійний хват і відповідний комфорт використання.
У рукоятці ножа розміщений невеликий набір інструментів для виживання, до складу якого входять:
- пластир,
- олівець,
- голка і нитка,
- скальпель,
- сірник і скребок,
- шпилька,
- пінцет,
- гачки, свинцеві грузики, волосінь.
Крім того, ковпачок рукоятки має гумове ущільнення, вбудований компас і нейлонову мотузку, яку можна використовувати для обмотування рукоятки.
Разом з ножем йде полімерна кобура, в якій заховано лезо з відкривачкою для пляшок, складна рогатка та точило, розміщена під намотаною додатковою нейлоновою мотузкою. Чохол можна прикріпити до поясу максимальною шириною 5 см. Додаткові шнурки дозволяють стабільно кріпити чохол до стегна або спорядження.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 160 мм
Товщина леза: 4 мм
Сталь: нержавіюча
Рукоятка: сплав цинку
Загальна довжина: 285 мм
Матеріал піхви: полімер
Вага: 300 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке + зубчасте |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 300 г |
| EAN | 4046872275425 |
| Код виробника | 9021 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
За ці гроші це найуніверсальніший набір.
-
Класний ніж, з нього я починав свою пригоду з бушкрафтом, з часом послабилося лезо, але достатньо було його підкрутити шестигранником і ніж був як новий.
Немає відгуків