Дуже схожа репліка ножа з гри. Дуже гарна ідея для подарунка фанату та гравцю у Counter Strike. Якість виготовлення і фарбування на задовільному рівні. Рекомендую.
Потужний тактичний ніж з головкою танто профілем 16 см, змодельований за зразком зброїHuntsman N (Ніж мисливця) з гри Counter Strike Global Offensive. Нержавіюча сталь 440С.
.Гарантуючи надійний хват, перфектно контурна рукоятка конструкції full-tang складається з двох накладок з ламінату G10, які прикручуються до держака гвинтами з внутрішнім шестигранником.
Нож має вилку, яка виконує функцію захисту від ковзання руки по лезу. На упорі для великого пальця є насічка, що забезпечує більший контроль ножа для точної роботи.
На тильній стороні рукояті є отвір, через який можна протягнути кремінь або страховочну мотузку. Відкритий сталевий штифт на кінці рукоятки можна використовувати як вибивач для скла.
У комплекті практичні, нейлонові піхви з багатопозиційним кріпленням.
Технічні дані
Довжина клинка: 160 мм
Товщина леза: 5 мм
Сталь: 440С
Лезо: гладке
Рукоятка: сталь + G10
Піхви: нейлон
Загальна довжина: 280 мм
Вага: 350 г
Виробник: Master Cutlery, КНР
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Військово-тактичний |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Профіль леза | Tanto |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 350 g |
| EAN | 805319063438 |
| Код виробника | MX-8054 |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 42
-
-
Попри те, що це зброя на основі моделі з гри, це цілком якісний ніж. Руків'я чудово пристосоване до роботи майже в будь-яких умовах і лежить у руці як мрія. Кабура — фіаско, пилка не заточена, але через форму заточити було б недовго. Дивним є й «гачок» біля вказівного пальця, який міг би бути цілісним колом, це було б краще. Крім кабури, решта ножа дійсно хорошої якості, як для його ціни. Гачок і пилка — це деталі.
-
Ніж добре виконаний, міцний і гострий. Руків'я дає досить дивне відчуття під час тримання, але практично саме тримається у руці. Звісно, культовий вигляд — великий плюс. Вартий рекомендації.
-
Дуже класний ніж, виконаний, на мою думку, з однієї з кращих нержавіючих сталей у цьому ціновому діапазоні.
-
дуже хороший
-
Ніж ок, син задоволений ;)
-
Чудовий вигляд, справляє враження. Добре лежить у руці. Досить гострий. Зручна кабура, не сковує рухи і не заважає під час ходьби.
-
Куплений як подарунок хлопцю багато років тому, використовується на кожній поїздці й досі служить чудово.
-
Дуже хороший ніж. Якщо ти фанат 'Call of Duty Ghost', то повинен мати його в колекції. Кабура могла б бути як з cold steel, але сам ніж дуже хороший.
-
Рекомендую! Міцний, перевірений, витримує рубання дерева!
-
Відомий своїм унікальним дизайном, до колекції.
-
Купив знайомому на подарунок, був задоволений;) отже можу рекомендувати;)
-
Великий, важкий — потужний. MX-8054 — це ніж, який підходить для виживання як табірний інструмент, однак, як завжди, треба стежити, що і як ним робити. Досить добре тримає гостроту, але заточувати потрібно на якісних, правильно профільованих точильних інструментах, щоб дістатися до всіх ріжучих країв. Ідеально лежить у руці — особливо в тактичних рукавичках. Під час «батонування» дерева швидко псується обух. Найгірший елемент цього ножа — піхви: я замінив їх на шкіряні.
-
Виглядає круто! Гострий і зручний.
-
За таку ціну кращого не знайти. Ніж виглядає чудово й дуже гострий.
Немає відгуків