Класика у неймовірно красивому кольорі, full tang, дуже добре висікає іскри, впевнено лежить у руці — одним словом, один із найкращих виборів у цьому ціновому діапазоні.
Ніж з конструкцією Full Tang з клинком профілю Drop-Point, виготовлений з переробленої шведської нержавіючої сталі 14C28N загартована до 58 HRC. Лезо має часткове плоске шліфування (Scandi), а задня частина пристосована для висікання іскор за допомогою кресала. Крім того, на лезо нанесені координати, що вказують на місцезнаходження штаб-квартири компанії Mora.
Модель Garberg оснащена ергономічною рукояткою виготовленою з міцного поліаміду. Текстурована, антиковзаюча поверхня забезпечує надійний хват. Полімерна кобура з симетричною конструкцією полегшує перенесення та зберігання. Шкіряна петля на передній частині кобури дозволяє прикріпити її до ременя або інших елементів спорядження.
Технічні характеристики
Колір: Dala Red
Довжина клинка: 109 мм
Товщина клинка: 3,2 мм
Сталь: 14C28N
Рукоятка: поліамід
Загальна довжина: 239 мм
Загальна довжина з кобурою: 250 мм
Вага: 207 г
Виробник: Mora, Швеція
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 109 мм |
| Товщина леза | 3,2 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 239 мм |
| Сталь леза | 14C28N |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 207 г |
| EAN | 5902688088415 |
| Код виробника | NZ-GBD-SSNZ-GBD-SS |
| Виробник | Mora |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Нова, цікава кольорова опція, а взагалі-то це звісно creme de la creme шведського ножового концерну. Full tang, найміцніший у сімействі Morakniv.
Немає відгуків