Довго вагався, який ніж вибрати для своєї колекції. Після пошуків (відео — стояння на встромленому в зрублене, мертве дерево ножі та відгуки, включаючи історію створення) зупинив вибір на фінському ножі Peltonen Knives M95 Ranger Puukko TPE Leather - Black, виготовленому за проектом пана Юха Пекка Пелтонена. Відповідає моїм вимогам, зокрема має лезо, повністю покрите PTFE. Зберігаю його для важких часів.
Ніж з фіксованим клинком з конструкцією Hidden Tang. Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з вуглецевої сталі 80CrV2. Лезо виведено скандинавським шліфуванням і покрито PTFE для запобігання корозії та надання матового ефекту. За розроблення ножа відповідає Юха Пекка Пелтонен.
Рукоятка та піхви виготовлені з термопластичного еластомеру TPV. Рукоятка покрита протиковзкою текстурою, що забезпечує кращий хват. Шкіряні піхви оснащені системою EasyLock, що дозволяє переносити ніж у будь-якому положенні, не боячись, що він самостійно випаде. Гумове кільце, розміщене на вході/виході ножа з піхв, забезпечує траєкторію, по якій ніж вкладається і виймається, і таким чином жорстко фіксується в піхвах. Для полегшення витягування ножа на піхвах розміщено опору для великого пальця.
Технічні характеристики
Колір: Black
Довжина клинка: 146 мм
Товщина клинка: 4,25 мм
Сталь: 80CrV2
Рукоятка: TPV
Загальна довжина: 273 мм
Вага: 198 г
Виробник: Peltonen Knives, Фінляндія
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 146 мм |
| Товщина леза | 4,25 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 273 мм |
| Сталь леза | 80CrV2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 198 г |
| EAN | 6429810840011 |
| Код виробника | FJP001 |
| Виробник | Peltonen Knives |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 4
-
-
Без сумніву, найкращий ніж масового виробництва, ще й за низькою ціною, який мені траплявся, а їх у мене було вже чимало. Витримує набагато більше, ніж конкуренти і навіть більше, ніж я очікував, а очікування у мене були великі.
-
Дуже довго чекав, поки цей ніж з’явиться в асортименті Militaria. Тепер, коли він нарешті тут, мушу визнати, що це мій улюблений польовий ніж. Можна назвати його виживальним, витримає все.
-
Класика скандинавського ножа для активного відпочинку. Зручний, хороша сталь і надійна конструкція. Дозволить виконувати широкий спектр робіт — від обробки деревини до приготування їжі. Рекомендую.
Немає відгуків