Цей ніж — надійний інструмент. Розмір для мене ідеальний — досить великий, але без перебору. Суцільнометалева конструкція забезпечує міцність і надійну хватку. Зручна рукоятка з мікарти. Нейлоновий чохол в порядку, всередині є пластиковий вкладиш, тому не треба хвилюватися, що щось поріжеться.
Великий ніж з фіксованою головкою конструкції Full-Tang. Клинок з профілем Clip-Point виготовлений з нержавіючої сталі 7Cr17, що характеризується високою корозійною стійкістю і легкістю заточування. Поверхня клинка має матове чорне покриття. На тупому обуху (рікассо) є підсічка для вказівного пальця.
Контурне руків'я оснащене накладками з мікарти - композиту, виготовленого з полотна та епоксидної смоли. Рукоять, поглиблення для пальців і текстуровані канавки запобігають ковзанню руки по клинку. Кінець хвостовика, який виступає за накладки, можна використовувати як функціональний ударник по склу або як додатковий польовий інструмент. На кінці рукоятки є отвір з нарізкою для мотузки.
Рукоятка також оснащена отвором з нарізкою для мотузки.
Ніж комплектується нейлоновими піхвами з вушком для кріплення на ремінь і кишенею для аксесуарів. Піхви мають багатопозиційне кріплення.
Технічні дані
.
Довжина клинка: 140 мм
.
Товщина клинка: 6 мм
Сталь: 7Cr17
Рукоятка: мікарта
Вага: 400 г
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 140 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 298 мм |
| Сталь леза | 7Cr17 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 400 г |
| EAN | 044356207393 |
| Код виробника | SCHF3N |
| Виробник | Schrade |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків