Відповідає всім характеристикам, вказаним у описі, і має всі перелічені там відмінні якості. Мені дуже подобається цей товар, я ним задоволений – це перевірена оптика. Рекомендую всім до покупки, дякую.
Приціл з фіксованим 4-кратним збільшенням з об'єктивом 32 мм і перехрестям типу Duplex. Діаметр ствола становить 25,4 мм, а лінзи покриті антивідблисковим покриттям Multi Coating.
Перехрестя прицілу можна регулювати по вертикалі та горизонталі за допомогою зручних регулювальних гвинтів. Простий механізм блокування запобігає випадковому регулюванню під час руху в польових умовах. Модель встановлюється на стандартну 22-міліметрову рейку RIS.
Приціл має азотне наповнення, що запобігає випаровуванню лінз при зміні температури навколишнього середовища.
До комплекту входять
- приціл,
- серветка для чищення,
- кріплення,
- кришки для скла,
- монтажний ключ.
Технічні характеристики
Збільшення: 4x
Діаметр об'єктива 32 мм
Сітка прицілювання: Дуплексне прицільне перехрестя
Регулювання перехрестя прицілу: 1 клік = 1/4 МОА
Діапазон регулювання:
По вертикалі: 90 МОА
По горизонталі: 90 МОА
Довжина: 292 мм
Вага: 280 г
Виробник: Vector Optics
Militaria.pl є преміум дилером бренду Vector Optics.
Vector Optics - виробник стрілецької та спостережної оптики, заснований у 2007 році Стівеном Шеном, метою якого було створення в Китаї обладнання, що відповідає найкращим світовим стандартам. Сьогодні бренд працює в понад 80 країнах, пропонуючи не тільки приціли, але й біноклі та спостережні приціли, які використовуються мисливцями, спортивними стрільцями та силами безпеки. Товари відрізняються міцною конструкцією, повним контролем якості та авторським оптичним покриттям VePRO FMC, яке покращує пропускання світла та стійкість у складних умовах. Vector Optics отримав визнання на престижних виставках SHOT Show та IWA, зміцнивши свої позиції у світі зброї та оптики.
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Так |
| Прицільний знак | Duplex |
| Кріплення в наборі | Так |
| Застосування оптичного прицілу | Air Soft Gun, пневматична зброя |
| Збільшення прицілу (x) | 4 x |
| Вихідна зіниця | 8 |
| Діаметр тубуса | 25,4 мм (1 дюйм) |
| Антиблікове покриття | Multi Coated (MC) |
| Висота кріплення | Середній |
| Довжина | 292 мм |
| Вага | 280 г |
| EAN | 5902543883223 |
| Код виробника | VEC-10-043313 |
| Виробник | Vector Optics |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків